خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷, 22nd of April 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ ساعت ۲۲:۴۵:۲۲

    خانه  > اصناف, سایر گروهها, کارگران  >  دستکم ۱۰ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۱۰ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – طی روز گذشته و امروز، جمعی از کارگران بیکارشده فاز ۱۹ پارس جنوبی، جمعی از کارگران خریدار پروژه‌های سپید، جمعی از خبرنگاران ۱۰ مجله موسسه همشهری، جمعی از شهروندان آبادان، جمعی از شهروندان وحدتیه استان بوشهر، جمعی از دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی در دانشکده ادبیات این دانشگاه، تعدادی از ساکنان مسکن مهر ۱۷۲۸ واحدی دگایران سنندج، شماری از مهندسین ناظر کشاورزی، شماری از زنان ایرانشهر و جمعی از کارگران فضای سبز منطقه ۱۱ کرج در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، کارگران بیکارشده فاز ۱۹ پارس جنوبی برای چهارمین روز متوالی مقابل پالایشگاه تجمع کردند.

امروز چهارمین روزی است که کارگران بیکارشده فاز ۱۹ پارس جنوبی مقابل پالایشگاه تجمع کرده‌اند.

این کارگران که تعداد آنها حدود بیست نفر است، پیش از این در بخش نگهبانی و حراست مشغول به کار بودند ولی با شروع بهره‌برداری پالایشگاه دهم بیکار شده‌اند.

این کارگران می‌گویند: “با اتمام پروژه و بهره‌برداری از پالایشگاه بیکار شدیم ولی مسئولان وعده دادند که ما را به سرکار بازمی‌گردانند که این وعده‌ها محقق نشد. ما که سالها در این فاز پارس جنوبی کار کرده‌ایم درست نیست که به بهانه اتمام پروژه بیکار شویم و نتوانیم چرخ زندگی‌مان را بگردانیم”.

یکی دیگر از این کارگران که بومی کنگان است، می‌گوید: “چهار روز است که مقابل پالایشگاه جمع شده‌ایم. با توجه به نابودی مشاغل محلی در منطقه مانند کشاورزی و صیادی به دلیل حضور صنعت؛ تنها مسیر درآمدی مردم منطقه، پالایشگاه‌های پارس جنوبی هستند که این مسیر نیز روز به روز برای بومیان مسدودتر می‌شود”.

او ادامه می‌دهد: “بهتر است مسئولان فکری به حال بومی‌های بیکار شده بکنند چون اگر در پروژه‌ها به کارگرفته نشویم، هیچ راهی برای امرار معاش در منطقه نداریم”.

پیش از این با پیگیری‌های سکینه الماسی (نماینده مجلس) و وعده‌های مدیرعامل منطقه ویژه قرار شده بود این نیروهای حراستی به صورت قرارداد موقت جذب شوند که از قرار معلوم این وعده‌ها به سرانجام نرسیده و این کارگران دوباره بیکار شده‌اند.

فاز ۱۹ پارس جنوب یدر شهرستان کنگان واقع است.

تجمع اعضای تعاونی مسکن شرکت واحد مقابل شهرداری و شورای شهر/پنج سال است منتظر سرپناهیم

به گزارش ایلنا، صبح امروز کارگران خریدار پروژه‌های سپیدار برای چندمین بار مقابل شهرداری و شورای شهر تجمع کردند.

امروز (دوم تیرماه) حدود ۵۰ نفر از کارگران خریدار آپارتمان در پروژه‌های سپیدار ۲ و ۳ (متعلق به شرکت تعاونی مسکن شرکت واحد اتوبوسرانی) مقابل شهرداری و شورای اسلامی شهر تهران تجمع کردند.

این چندمین بار در هفته‌های اخیر است که این کارگران در اعتراض به خلف وعده‌ها در دریافت مسکن تجمع اعتراضی برگزار می‌کنند. آنها سه شنبه هفته گذشته نیز به نشانه اعتراض تجمع کردند.

حاضران در تجمع می‌گویند: “بیش از پنج سال است که دویست و هفتاد خانوار منتظر دریافت واحدهای مسکونی هستیم ولی هیچ پاسخ روشنی به ما نمی‌دهند. معلوم نیست پس از سالها انتظار چه زمانی قرار است صاحبِ یک سرپناه شویم”.

به گفته‌ی یکی از رانندگان حاضر در تجمع، در روزهای اخیر بازهم شرکت تعاونی مسکن شرکت واحد مبالغی را برای تکمیل آپارتمان‌ها مطالبه کرده‌است که این مطالبه، خارج از قرارداد و وعده‌های قبلی‌ست.

اعضای هیات مدیره تعاونی مسکن پرسنل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، دلیل تعویق‌های مکرر در تحویل آپارتمان‌ها را بدعهدی پیمانکار اول پروژه عنوان می‌کنند و تاکید دارند که در این زمینه هیچ قصوری نداشته‌اند. در غیر این صورت دستگاه قضایی کشور بدون هیچ تسامحی آنها را مقصر اعلام می‌کرد و رای به محکومیت‌شان می‌داد.

هم‌اکنون پیمانکار اول پروژه‌های سپیدار ۲ و ۳ با شکایت این تعاونی مسکن و رای دادگاه مسئول رسیدگی به پرونده در زندان و پیمانکار جدید مشغول تکمیل پروژه است اما زمان تحویل آپارتمان‌ها همچنان مشخص نیست.

تجمع خبرنگاران گروه مجلات همشهری مقابل دفتر مدیرعامل

به گزارش ایلنا، خبرنگاران ۱۰ مجله موسسه همشهری همچون داستان، جوان، سرزمین من، دانستنی‌ها، ۲۴، سرنخ، بچه‌ها و… در اعتراض به تعویق سه ماهه موسسه در پرداخت حقوق خبرنگاران و همچنین بلاتکلیفی در وضعیت انتشار این مجلات تجمع کردند.

با دستور توقف انتشار برخی هفته‌نامه‌های همشهری و بلاتکلیفی وضعیت ماه‌نامه‌ها، حدود ۸۰ نفر از خبرنگاران گروه مجلات همشهری درمقابل دفتر مرتضی حاجی (مدیرعامل این موسسه) تجمع کردند.

اعتراض خبرنگاران ۱۰ مجله موسسه همشهری همچون داستان، جوان، سرزمین من، دانستنی‌ها، ۲۴، سرنخ، بچه‌ها و… به تعویق سه ماهه موسسه در پرداخت حقوق خبرنگاران و همچنین بلاتکلیفی در وضعیت انتشار این مجلات است.

به نظر می‌رسد انتشار هفته‌نامه‌های همشهری همچون جوان و بچه‌ها متوقف شده و به اطلاع ماهنامه‌ها رسانده شده که تیرماه، آخرین شماره انتشار آنها خواهد بود.

مدیرعامل موسسه همشهری پس از دو ساعت، در میان خبرنگاران گروه مجلات حاضر شده و در سخنانی کوتاه با بیان اینکه وضعیت کارکنان مجلات مربوط به موسسه همشهری نیست، گفت: ما با پیمانکار قرارداد بسته‌ایم و شما باید حقوق خود را از آن‌ها بخواهید. موسسه همشهری ۴۹ میلیارد ضرر داده است که باید بخش‌هایی از آن حذف شود. اگر مجلات بتوانند به سوددهی برسند می‌مانند در غیر این صورت تعطیل می‌شوند.

شهروندان آبادانی بار دیگر خواهان بهبود آب شرب شدند

به گزارش ایرنا، جمعی از شهروندان آبادان شنبه با ابراز نارضایتی از کیفیت آب شرب خود در مقابل ساختمان فرمانداری این شهرستان حضور یافته و خواستار رسیدگی مسوولان به این معضل و حل مشکل آب شرب شدند.

شهروندان آبادانی در حالی که پلاکاردهایی با عنوان ‘ آب شیرین حق ماست’ و … دردست داشتند، از ساعت ده صبح امروز دراین محل حاضر شده و نسبت به سختی و شوری آب لوله کشی شهر معترض شدند.

معترضان با سردادن شعارهایی نارضایتی خود را از عملکرد فرماندار و مسئولین آب و فاضلاب این شهرستان ابراز کرده و خواستار رسیدگی به مشکل و تامین آب شرب بهداشتی شیرین شدند.

یکی از شرکت کنندگان در این تجمع به ایرنا گفت: “آب را به سختی تهیه می کنیم ، هرروز و هر شب برای تهیه آب آشامیدنی در صف های طولانی انتظار می کشیم”.

شهروند دیگری افزود : “آب منطقه جمشید آباد از ساعت ۱۲ شب به بعد ضعیف و در بسیاری مواقع قطع می شود که زندگی عادی ما را با مشکل روبرو کرده است”.

یکی دیگر از شرکت کنندگان در این تجمع با اعتراض به پرداخت قبض آب گفت: “قبض آب را برای آب شیرین پرداخت می کنیم نه آبی که بو و مزه لجن بدهد که آن هم با این حال به سختی در شبکه لوله کشی آب تامین می شود”.

محمد بوعذار از گرانی خرید فیلتر های تصفیه آب گفت و اظهار داشت : “در طول یکی ۲ ماه اخیر با توجه به بالا رفتن سختی آب فروشندگان فیلترهای دستگاه تصفیه آب قیمت را بالا برده و ما دیگر توان خرید فیلتر را هر ۲ روز یک بار نداریم”.

به گزارش ایرنا تجمع شهروندان آبادانی تا زمان مخابره خبر تجمع ادامه دارد و تلاش خبرنگار برای دریافت اطلاعات تکمیلی از مسئولین و ورود به فرمانداری بی نتیجه ماند.

شهروندان آبادان و خرمشهر در چند هفته گذشته به دلیل شوری بیش از حد آب رودخانه بهمنشیر که منبع اصلی تامین آب برای شبکه آبرسانی آبادان و خرمشهر است، با مشکلات زیادی روبه رو شده اند.

به گفته مسوولان برای برطرف کردن شوری آب شرب خرمشهر و آبادان ، طرح احداث سد خاکی مارد، اجرای مرحله دوم طرح آبرسانی غدیر و راه اندازی دستگاه آب شیرین کن در دست اجرا است.

راه اصلی بوشهر – شیراز بازگشایی شد

به گزارش ایرنا، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری دشتستان گفت: “آمد و شد در جاده اصلی بوشهر- شیراز که ظهر امروز در پی نارضایتی شماری از شهروندان وحدتیه ای بدلیل کمبود آب مسدود شده بود پس از بازگشایی به حالت عادی برگشت”.

جواد لقمان زاده روز شنبه درگفت وگو با ایرنا افزود: “حدود ۸۰نفر از شهروندان وحدتیه ای ساعت ۱۱ تا ۱۳ امروز با پارک کردن خودروهای خود در جاده اصلی بوشهر – شیراز حدفاصل سه راهی وحدتیه برای مدت ۲ ساعت آمد و شد در این محور ارتباطی را مختل کردند”.

وی یادآورشد: “با پادرمیانی مسوولان فرمانداری دشتستان و شرکت آب و فاضلاب و دعوت از نمایندگان مردم و شورای اسلامی شهر وحدتیه جاده ارتباطی بوشهر – شیراز بازگشایی شده است”.

معاون فرمانداری دشتستان اضافه کرد: “از ابتدای خردادماه آب ورودی از تصفیه خانه بوشیکان کازرون در استان فارس به شهرستان دشتستان ۳۰هزار متر مکعب کاهش یافته است که این امر توزیع آب در دشتستان را به خصوص شهرهای برازجان ، وحدتیه ، آبپخش و شبانکاره با مشکل روبرو کرده است”.

لقمان زاده گفت: “این امر باعث شده تا آب خط انتقال به شهر وحدتیه ۵۰ درصد کاهش پیدا کند”.

وی ادامه داد: “درصورتیکه ۱۰هزار متر مکعب آب به شهروحدتیه اختصاص یابد مشکل توزیع در این شهر برطرف خواهد شد”.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری دشتستان گفت: “برنامه ریزی برای راه اندازی تصفیه خانه ۱۰هزار متر مکعبی در شهر وحدتیه انجام شده است”.

شهر وحدتیه با حدود ۱۵هزار نفر جمعیت قطب تولید و بسته بندی خرمای استان بوشهر در فاصله ۱۰۰ کیلومتری شرق بوشهر واقع شده است.

دانشجویان علامه با تهرانی‌ها همراه شدند/ تجمع و امضا طومار در اعتراض به احکام سنگین برای دانشجویان

به گزارش خبرآنلاین، دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی در دانشکده ادبیات این دانشگاه در اعتراض به احکام سنگین قضایی برای هم‌کلاسی هایشان تجمع و طومار امضا کردند.

دانشجویان دانشگاه علامه‌طباطبایی در اعتراض به احکام سنگین قضایی صادر شده برای دانشجویان تجمع کردند و با امضای طومار همبستگی خود را با دانشجویان و فعالین صنفی بازداشت شده اعلام کردند.

دانشگاه علامه امروز شاهد پلاکاردهای دانشجویانی بود که آزادی دانشجویان در بند و رفع اتهام شدن از دانشجویان را خواستار بودند.

در متن طومار این دانشجویان آمده است: «در کنار هم، در برابر روند پولی‌سازی ایستادیم و اعتراض کردیم. اعتراض کردیم به کسانی که با سیاست‌هایشان راه ورود فرودستان به دانشگاه‌ها را سد کردند و صاحبان سرمایه را صاحبان دانشگاه. آنچنان که سایر عرصه‌های حیات را نیز هر روز بر ما تنگ‌تر کردند. از اشتغال تا بهداشت و درمان، از تامین اجتماعی تا مسکن و از حق تشکل‌یابی تا … . آری اعتراض کردیم به کم‌شدن صندلی‌های رایگان آموزش، به افزایش هزینه‌های خوابگاه‌ها؛ به جریمه‌های میلیونی سنوات تحصیلی که اسمش را قانون گذاشته‌اند. اعتراض کردیم به سهمیه‌بندی‌ها و به تبعیض‌ها، به رانت‌های آموزشی و کاهش کیفیت تحصیل. بله اعتراض کردیم؛ باهم و در کنار هم راهی را آغاز کردیم و تا پایان راه در کنار هم خواهیم ماند. پس گردهم می‌آییم تا نشان دهیم که در تمام سینه‌ها یک قلب می‌تپد؛ که اگر قلبی را در هر نقطه از کشور هدف قرار دهند، دردش سینه‌های تک تک ما را سخت می‌فشارد.»

ساکنان مسکن مهر دگایران خواستار رفع مشکلات شان شدند

به گزارش ایرنا، تعدادی از ساکنان مسکن مهر ۱۷۲۸ واحدی دگایران سنندج روز شنبه در اعتراض به بالا بودن سود مشارکت و تاخیر در تحویل واحدها، مقابل دفتر شرکت سازنده تجمع کردند.

حدود ۳۰ نفر از ساکنان این واحدها مقابل شرکت سازنده این واحدها (نیما سازه گستر سنندج) در خیابان سعدی این شهر تجمع کرده و خواستار پاسخگویی مسئولان این شرکت و توضیح در خصوص علت تاخیر در تحویل این واحدها شدند.

یکی از ساکنان مسکن مهر دگایران در خصوص علت حضورشان در این مکان گفت: “مشکل اساسی ما بالا بودن سود مشارکت و ناتوانی در پرداخت اقساط بانکی است ضمن اینکه به دلیل تاخیر شرکت مذکور در تحویل واحدها متضرر شدیم”.

سیف الله رحیمی به خبرنگار ایرنا اعلام کرد: “کار ساخت این واحدها در سال ۸۹ آغاز شد و قرار بود شرکت سازنده در مدت ۲ سال واحدها را تحویل دهد ولی بیش از چهار سال تاکنون تاخیر داشته است”.

وی با اشاره به اینکه شرکت نیما سازه شهریور سال ۹۶ واحدها را تحویل متقاضیان داد، یادآور شد: “طبق قرارداد اولیه این شرکت باید در قابل هر روز تاخیر در تحویل واحدها جریمه پرداخت کند که این اتفاق هم نیفتاد”.

رحیمی همچنین امکانات و تجهیزات مسکن مهر یک هزار و ۷۲۸ واحدی دگایران را دارای کیفیت پایینی دانست و افزود: “رئیس شرکت سازنده نسبت به اعتراضات و خواسته های ساکنان پاسخگو نیست و همواره از پاسخگویی به معترضان خودداری می کند”.

پیمانکار طرف قرارداد این شرکت نیز نسبت به عدم پرداخت حق قرارداد ساخت اعتراض داشت و گفت: “تاکنون چند بار برای دریافت مبلغ های قرارداد به شرکت مراجعه کرده ایم اما نتیجه ای حاصل نشده است”.

یکی از مسئولان شرکت نیماسازه گستر سنندج هم در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: “تاخیر در پرداخت پیش پرداخت ها از سوی متقاضیان موجب تاخیر در تحویل واحدهای مسکن مهر دگایران شده است”.

وی با اشاره به اینکه تاکنون یک هزار و ۳۵۰ واحد به متقاضیان تحویل داده شده است، افزود: “تمام واحدها آماده تحویل است اما هنوز ۵۰۰ متقاضی برای تحویل واحدها به این شرکت مراجعه نکرده اند”.

وی یکی دیگر از دلایل تاخیر در تحویل واحدهای مسکونی دگایران را عدم واگذاری امتیازات آب، برق و گاز توسط شرکت های خدمات رسان در زمان مقرر دانست و یادآور شد: “بالا بودن سود مشارکت ارتباطی با شرکت سازنده ندارد و ساکنان باید از طریق مسکن و شهرسازی و بانک مسکن پیگیر این مشکل باشند”.

این کارمند شرکت نیماسازه گستر سنندج که خواست نامی از او برده نشود، گفت: “با وجود عدم پرداخت به موقع پیش پرداخت ها توسط متقاضیان، این شرکت به بسیاری از تعهدات خود در قبال واحدهای مسکونی عمل کرده است”.

به گزارش ایرنا، تاکنون ساکنان مسکن مهر دگایران چندبار نسبت به تاخیر در تحویل، اقساط بالای تسهیلات دریافتی و هزینه های چندگانه این واحدها اعتراض کرده اند.

از مجموع ۳۴ هزار واحد مسکن مهر در تعهد برای شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر در استان کردستان تاکنون افزون بر ۲۶ هزار واحد آن اجرا و تحویل متقاضیان شده است.

مهندسان ناظر کشاورزی تجمع کردند

به گزارش ایرنا، شماری از افرادی که خود را مهندس ناظر کشاورزی خواندند روز شنبه با حضور مقابل ساختمان وزارت جهاد کشاورزی به بیان مشکلاتشان پرداختند و اعلام کردند که خواهان استخدام از طریق این نهاد هستند.

این افراد که تعدادشان حدود ۵۰ نفر برآورد می شد اعلام کردند از استان های مختلف از جمله اصفهان، خوزستان، خراسان رضوی، مرکزی، مازندران و گلستان برای بیان خواسته هایشان به این محل آمده اند.

این افراد در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفتند که فعالیتشان به عنوان ناظر جهاد کشاورزی در زمین های کشاورزی و باغ ها برای انجام کنترل کیفیت محصولات، بررسی میزان آفت ها و راههای مقابله با آن انجام می شود درصورتی که حقوق کامل دریافت نمی کنند، بیمه نیستند و وعده های مربوط به جذب و استخدامشان محقق نشده است.

بخشی از شعارهای این افراد خطاب به محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی که روی پلاکاردها نوشته شده یا سرداده می شد به شرح زیر است: «حجتی، حجتی جواب قاطع می خواهیم، استخدام ناظرین حق مسلم ماست و وزارت، حمایت حمایت».

خانم مجیدی فر یکی از تجمع کنندگان که می گوید از اصفهان آمده در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت: “قراردادهای کاری ما متناسب با میزان فعالیت و سختی کارمان نیست و انتظار داریم وزارت جهاد کشاورزی از ما حمایت کند”.

وی اظهارداشت: “برخی ناظران کشاورزی چندین سال سابقه فعالیت دارند اما هنوز استخدام نیستند”.

این تجمع کننده به آنچه استخدام ‘ بیمه گذاران محصولات کشاورزی’ در وزارت جهاد کشاورزی به جای مهندسان ناظر خواند گلایه کرد و گفت: “به جای استخدام ناظران، بیمه گذاران با عنوان های مختلف جذب می شوند و این گلایه ما را در پی داشته است”.

این مهندس ناظر کشاورزی همچنین ادامه داد: “وزارتخانه قول داده بود سالی سه هزار نفر در مجموع ۹ هزار نفر نیرو جذب شود اما این جذب از بین مهندسان ناظر انجام نشده است و به ما می گویند که ظرفیت استخدام تکمیل شده است”.

خبرنگار ایرنا برای تایید صحت ادعای این فرد درمورد استخدام بیمه گذاران و نیز وعده و سهمیه استخدام، موفق به گفت وگو با مسئولان جهاد کشاورزی نشد.

سید مصطفی موسوی پور که خود را نماینده تجمع کنندگان معرفی کرد نیز به خبرنگار ایرنا اظهارداشت: “این ناظران حداقل سه سال و حداکثر هفت سال سابقه کار در شرایط سخت زمستان و تابستان در مزارع و باغ ها دارند اما باوجود مصوبه معروف به ‘سال ۹۰’ هنوز استخدام نشده اند”.

وی می گوید که این مهندسان ناظر با شرکت های فنی- مشاوره ای بخش خصوصی که توسط جهاد معرفی شده اند قرارداد می بندند و قرار بوده که وزارتخانه با حمایت از این قشر زمینه استخدام آنها را فراهم کند.

این مهندس ناظر گفت که با مسئولان وزارت جهاد کشاورزی امروز صحبت و مشکلات و مطالبات این قشر معترض را منعکس کرده است.

وی از نحوه تعامل مسئولان جهاد کشاورزی برای شنیدن صدای این تجمع کنندگان تشکر کرد و گفت که گفت وگو با مسئولان وزارتخانه در فضایی آرام و با استقبال از ما انجام شد و اظهارامیدواری کرد که خواسته هایشان محقق شود.

خبرنگار ایرنا پس از گفت وگو با تجمع کنندگان، موفق به گفت وگو با مقام های وزارت جهاد کشاورزی نشد تا پاسخ آنها را بشنود و نیز آمار کل مهندسان ناظر کشور را جویا شود.

تجمع اعتراضی زنان ایرانشهر در برابر مسجد شهر

به گزارش رادیو زمانه، شماری از زنان ایرانشهر در اعتراض به «متجاوزان» در برابر مسجد جامع این شهر تجمع کردند.

این معترضان از زنانی که قربانی تجاوز شده‌اند، حمایت کردند و از آنها خواستند که سکوت‌شان را بشکنند. آنها حمایت‌شان از امام جمعه اهل سنت ایرانشهر را نیز اعلام کردند. روی برخی از پلاکاردهای آنها نوشته بود: «خواهرم نترس سکوت را بشکن»، «مولوی طیب تنها نیست»…

مولوی طیب ملازهی، امام جمعه ایرانشهر در خطبه‌های عید فطر از ۴۱ مورد تجاوز گروهی اخیر در این شهر استان سیستان و بلوچستان پرده برداشت و بعدتر گفت که «تیم» عامل این تجاوزهای جنسی، «زر و زور» داشته است. اما محمدجعفر منتظری، دادستان کل ایران این موضوع را تکذیب و اعلام کرد که عامل انتشار خبر تجاوز به تعدادی از دختران در ایرانشهر تحت تعقیب قرار گرفته است. «عامل اصلی» تجاوزها نیز به گفته دستگاه قضائی دستگیر شده است.

تا کنون چندین تجمع زنان در حمایت از قربانیان تجاوزهای گروهی ایرانشهر برپا شده؛ تجمع‌هایی که همگی آسیب‌دیدگان را به شکستن سکوت و شکایت از عوامل این کار دعوت می‌کنند.

اعتراض کارگری در برابر شهرداری مرکزی کرج

به گزارش رادیو زمانه، کارگران فضای سبز منطقه ۱۱ کرج سه ماه است که حقوقی دریافت نکرده‌اند.

این کارگران شنبه برای اعتراض به عدم پرداخت معوقات مزدی‌شان در برابر شهرداری مرکزی کرج دست به اعتراض زدند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید