خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, زندانیان  >  جلوگیری از اعزام محمد مهاجر به مرکز درمانی

جلوگیری از اعزام محمد مهاجر به مرکز درمانی

خبرگزاری هرانا – روز پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ از اعزام محمد مهاجر، فعال تلگرامی محبوس در زندان اوین به مرکز درمانی جلوگیری شد. این در حالی است که وی نامه موافقت دادستانی و دادیار ناظر بر زندان را داشته و هزینه‌های درمان نیز به عهده خودش بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموع فعالان حقوق بشر در ایران، روز گذشته از اعزام محمد مهاجر، فعال تلگرامی که اکنون نزدیک به ۲ سال است در زندان اوین تحمل حبس می‌کند، به مرکز درمانی جلوگیری شد.

این در حالی است که وی نامه موافقت دادستانی و دادیار ناظر بر زندان را داشته و هزینه‌های درمان نیز به عهده خودش و تامین سده بود.

اعزام آقای مهاجر به دلیل مشکل دندان ایشان و به منظور عکس گرفتن از دندان بود. با اینحال پس از جلوگیری از اعزام به ایشان گفته شده که اگر عکس هم گرفته می شد اجازه در اختیار داشتن آن به او داده نمی شد.

لازم به یادآوری است، علیرضا توکلی، محمد مهاجر و محمد مهدی زمان صالح، سه تن از فعالان تلگرامی هستند که در سال ۹۵ بازداشت و هر کدام به ۱۲ سال حبس تعزیری محکوم شدند. حکم زندان این افراد پس از اعتراض در دادگاه تجدیدنظر با اعمال ماده ۱۳۴ قانون مجازات اسلامی تجمیع یافته و اتهام توهین به مقدسات به عنوان اشد مجازات برای آنها در نظر گرفته شده و حکم هر کدام به ۵ سال حبس تعزیری تقلیل یافته است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید