خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷, 23rd of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ ساعت ۱:۴۸:۳۷

    خانه  > کارگران  >  مرگ و مصدومیت ۵ کارگر در سایه فقدان ایمنی محیط کار

مرگ و مصدومیت ۵ کارگر در سایه فقدان ایمنی محیط کار

خبرگزاری هرانا – طی روزهای گذشته و امروز در سایه فقدان ایمنی محیط کار، ۱ کارگر کشته و ۴ کارگر نیز مصدوم شدند. ایران در زمینه‌ی رعایت مسائل ایمنی کار در میان کشورهای جهان رتبه صد و دوم را به خود اختصاص داده ‌که رتبه بسیار پایینی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، مورخ ۳۰ فروردین‌ماه ۱۳۹۷، در حادثه‌ای در روستای فیض‌آباد آشتیان، به علت ریزش آوار هنگام گودبرداری و لایروبی یک قنات کارگر ۲۴ ساله جان خود را از دست داد.

جسد این فرد جهت سیر مراحل قانونی به پزشکی قانونی انتقال داده شد.

مصدومیت ۴ نفر بر اثر ریزش خط لوله گاز در اندیمشک

به گزارش ایلنا، مورخ ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، بر اثر گودبرداری و ریزش خط لوله گاز در مسیر سد دز اندیمشک، ۲ تن از کارگران این پروژه و ۲ نفر از نیروهای سازمان آتش‌نشانی شهرستان اندیمشک نیز که برای امدادرسانی در محل حادثه حضور داشتند، دچار حادثه شده و بر اثر ریزش آوار مصدوم شدند.

رضا رفیعی مدیر روابط عمومی حوادث و فوریت‌های پزشکی خوزستان در این خصوص گفت؛ پس از دریافت خبر این حادثه در کمترین زمان ممکن نیروهای اورژانس ۱۱۵ شهرستان اندیمشک در محل حضور یافته و مصدومان را به بیمارستان امام علی این شهرستان منتقل کردند.

وی گفت: “وضعیت عمومی ۳ نفر از این افراد خوب است و تنها یکی از این کارگران به علت شدت آسیب‌های وارده وضعیت عمومی مساعدی ندارد”.

اسامی مصدومان به شرح زیر است:

۱. علی جان محمدی ۴۳ ساله آتش‌نشان

۲. ولی‌الله اسماعیلی سزاری ۳۴ ساله آتش‌نشان

۳. علی سکوند ۲۷ ساله کارگر

۴. سفرخان میرعالی ۴۵ ساله کارگر

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید