خبرگزاری هرانا
امروز جمعه ۱۷ فروردین ۱۳۹۷, 22nd of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ ساعت ۰:۴۳:۳۷

    خانه  > اصناف, کارگران  >  دستکم دو تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم دو تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – روز گذشته بیش از ۵۰ نفر از کارگران شرکت کشت و صنعت شمال به‌دلیل اخراج از کار مقابل فرمانداری میاندورود تجمع کردند، بعضی از این کارگران که تا بیش از ۲۰ سال سابقه کار دارند، بدون هیچ دلیل قانع‌کننده‌ای اخراج شدند. همچنین امروز بازیکنان تراکتورسازی در اعتراض به عدم پرداخت مطالبات و بدقولی مدیران باشگاه، علیرغم حضور در محل تمرین، از انجام آن خودداری کردند تا اعتراض خود را به این شکل به نمایش بگذارند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از فارس مورخ ۱۵ فرودین ماه ۱۳۹۷، کارگران شرکت کشت و صنعت شمال صبح امروز مقابل فرمانداری میاندورود تجمع کردند.

صبح امروز بیش از ۵۰ نفر از کارگران شرکت کشت و صنعت شمال به‌دلیل اخراج از کار جلوی فرمانداری میاندورود تجمع کردند، این کارگران که بنا به اظهارات خودشان بعضی از آنها تا بیش از ۲۰ سال سابقه کار دارند، بدون هیچ دلیل قانع‌کننده‌ای اخراج شدند.

بنا به گفته یکی از کارگران این شرکت، در گذشته کارگران این شرکت ۸۰۰ نفر بودند که به‌دلیل تعدیل نیرو به ۱۰۰ نفر رسیده‌اند.

بنا به گفته کارگران، دلیل تعطیلی شرکت گران شدن دلار عنوان شد و اینکه تولید برای شرکت مقرون به صرفه نیست.

یکی از کارگران با طرح این سؤال می‌گوید، چرا بعد از ۲۰ سال کار کردن ما را اخراج کردند؟ ما می‌خواهیم کار کنیم.

یکی دیگر از کارگران به خبرنگار فارس گفت: “قبل از عید فروش کارخانه خوب بود، ما از ۶ صبح تا ۱۱ شب کار می‌کردیم و تولید به ۵۰۰ تن نیز رسیده بود”.

به گفته کارگران معترض، کارخانه فعلاً تا شنبه هفته آینده تعطیل شده است اما طی اعتراضات کارگران مبنی بر اخراج‌شان برای جلوگیری از تجمع دوباره آنها، وعده پرداخت ۳ ماه حقوق را به آنها داده شده است.

بازیکنان تراکتور اعتصاب کردند

به گزارش ایلنا مورخ ۱۶ فرودین ماه ۱۳۹۷، تراکتور که حتی با تغییر کادرفنی نتوانست انتظارات را برآورده کند، اکنون درگیر حاشیه بزرگی شده است.

بازیکنان تراکتورسازی در اعتراض به عدم پرداخت مطالبات و بدقولی مدیران باشگاه، علیرغم حضور در محل تمرین، از انجام آن خودداری کردند تا اعتراض خود را به این شکل به نمایش بگذارند.

تراکتورسازی که بعد از پشت سر گذاشتن دوران محرومیت از نقل و انتقالات همچنان از دستیابی به نتیجه ناکام مانده، در شرایطی از لیگ قهرمانان حذف شده است که این هفته خود را مهیای دیدار حساس برابر سپاهان اصفهان می‌کند و عدم حضور بازیکنان برای انجام تمرین می‌تواند آنها را یک گام دیگر به ناکامی بزرگ در این فصل نزدیک کند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید