خبرگزاری هرانا

    خانه  > اعدام  >  صدور حکم اعدام برای دو متهم در خرم‌آباد

صدور حکم اعدام برای دو متهم در خرم‌آباد

خبرگزاری هرانا – دو متهم که دارای پرونده مفتوحه از بهمن ماه سال گذشته بودند پس از پایان دادرسی به انهام “قتل خانوادگی” به اعدام محکوم شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا مورخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۴، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان لرستان با بیان اینکه متهمان پرونده قتل خانوادگی خرم آباد به اعدام محکوم شده‌اند گفت: “با توجه به اعتراض متهمان به رای صادره، این پرونده در دیوان عالی کشور در حال رسیدگی است”.

سعید رازانی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان لرستان از صدور کیفرخواست پرونده قتل خانوادگی در خرم آباد خبر داد و گفت: “این پرونده در دادگاه کیفری رسیدگی و منجر به صدور حکم شده است”.

وی گفت: “عناوین اتهامی برای متهمین پرونده قتل عمدی، حمل سلاح غیرمجاز و جنایت بر پیکر بی جان بوده است که دادگاه برای متهمین پرونده که دو نفر هستند حکم اعدام صادر کرده است”.

رازانی بیان کرد: “پس از صدور حکم، متهمین به رای صادره اعتراض کرده و این پرونده در حال حاضر در دیوان عالی کشور در حال رسیدگی است”.

بهمن ماه سال گذشته درگیری خانوادگی در یکی از روستا‌های خرم آباد به وقوع پیوست که در جریان آن چهار نفر که یکی از آنها کودک بود به قتل رسیدند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید