خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶, 24th of March 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ ساعت ۱۰:۵۶:۲۹

    خانه  > اعدام, کودکان  >  حکم متهم به قتل اهورای ۲ ساله اعلام شد

حکم متهم به قتل اهورای ۲ ساله اعلام شد

خبرگزاری هرانا – حکم اعدام متهم به قتل اهورای ۲ ساله تایید شد. در این حکم تفخیذ متهم نیز تایید شده است. این متهم ۲۷ ساله که ناپدری مقتول بود ۲۲ مهرماه کودک را به شکل فجیعی به قتل رساند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از برنا، بهروز عزیزی فرد وکیل پدر مقتول اعلام کرد : “امروز خبر تایید حکم اعدام متهم به قتل اهورا و ارسال آن به دایره ارجاع به وکلای پرونده اعلام شد و به زودی مجتبی قربانزاده حدودا ۲۸ ساله متهم به قتل اهورا ۲ ساله اعدام خواهد شد”.

برپایه این خبر، روز شنبه ۲۲مهر صدای فریاد‌های نحیف کودک معصوم از خانه‌ای دریکی ازمحله‌های رشت به گوش همسایه‌ها رسید. آنها که بشدت نگران شده بودند شتابان خود را مقابل خانه مورد نظررساندند ،اما تلاش برای بازکردن در خانه بی‌فایده ماند. به همین خاطر مردم نگران با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته و کمک فوری خواستند.

مأموران پس از رسیدن به خانه مورد نظر، وقتی با دربسته روبه‌روشدند و ازهمسایه‌ها شنیدند که درخانه اتفاق هولناکی رخ داده است، ازطریق حیاط وارد خانه شده و به محض ورود به داخل ساختمان با پیکر خون آلود و عریان «اهورا» کوچولو روی زمین روبه‌رو شدند. این درحالی بود که قاتل بی‌تفاوت روی مبل نشسته بود.

بلافاصله هماهنگی لازم برای انتقال کودک معصوم به بیمارستان «پور سینا» رشت صورت گرفت و تلاش تیم درمانی برای نجات پسرکوچولو آغازشد. ازطرف دیگر با اعلام موضوع به بازپرس کشیک دادسرا، متهم پرونده کودک آزاری دستگیر و راهی کلانتری شد، اما صبح دوشنبه ۲۴ مهر، از بیمارستان خبر رسید پسرکوچولو بر اثر شدت جراحت‌های وارده جان باخته است.

عصریکشنبه ۲۳ مهر متهم بازداشت شد و درحضورکارآگاهان پلیس شهر رشت اعتراف کرد که پسرخوانده‌اش را مورد آزار و اذیت قرار داده و زمانی که کودک از درد و خونریزی زیاد گریه می‌کرده چند بار سر«اهورا» را به دیوار کوبیده و…

پیکر کودک جان باخته نیز برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی انتقال یافت تا علت اصلی مرگ روشن شود. بررسی‌های مقدماتی پزشکی قانونی هم نشان داد کودک بشدت مورد تعرض قرارگرفته است. همچنین روی بدن وصورتش آثار کبودی شدید به چشم می خورد، ضمن اینکه دنده‌های پسرکوچولو هم شکسته و گوش‌های او وحشیانه پیچانده شده بود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید