خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶, 25th of July 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ ساعت ۱۱:۲۵:۰۳

    خانه  > کارگران  >  مرگ و مصدومیت ۴ کارگر در سایه فقدان ایمنی محیط کار

مرگ و مصدومیت ۴ کارگر در سایه فقدان ایمنی محیط کار

خبرگزاری هرانا – طی روزهای گذشته، در سایه فقدان ایمنی محیط کار، ۱ کارگر کشته و ۳ کارگر نیز مصدوم شدند. ایران در میان کشورهای جهان رتبه ۱۰۲ را در زمینه رعایت مسائل ایمنی کار به خود اختصاص داده ‌که رتبه بسیار پایینی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا مورخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۱، رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی خوی از نجات سه کارگر مرغداری خبر داد که بر اثر استنشاق گاز منوکسید کربن دچار مسمومیت شده بودند.

«سعید اسد‌پور» (رئیس مرکز فوریتهای پزشکی خوی) با اعلام این خبر گفت: “۲۱:۳۰ شب (۳۰ دی ماه) سه نفر از کارگر ان یک واحد مرغداری در نزدیکی روستای پکاچیک خوی با استنشاق گاز منوکسید کربن دچار مسمومیت شده بودند که با حضور به موقع همکاران زحمتکش فوریتهای پزشکی خوی از مرگ حتمی نجات یافتند.

به گفته وی، مصدومان این حادثه توسط گروه‌های امدادی وفوریت‌های پزشکی به بیمارستان «مدنی» در شهرستان خوی انتقال یافتند که خوشبختانه وضعیت جسمی آن‌ها رو به بهبودی است.

مرگ یک مقنی در هنگام حفر چاه در حاشیه مشهد

به گزارش مهر مورخ ۳۰ دی ۱۳۹۶، مدیرعامل آتش نشانی مشهد از مرگ یک مقنی در یکی از روستاهای اطراف مشهد هنگام حفر چاه خبر داد.

آتشپاد حسن جعفری بعدازظهر شنبه در جمع خبرنگاران اظهارکرد: “متاسفانه این حادثه ظهر امروز به سازمان اعلام و آتش نشانان به سرعت روانه محل حادثه شدند”.

وی افزود : “این مرد میانسال به علت نامعلومی داخل چاه آب ۴۰ متری در ویلایی در جاده کنه بیست در حومه مشهد محبوس شده بود که با تلاش آتش نشانان به سطح زمین منتقل شد”.

جعفری ادامه داد : “عوامل اورژانس حاضر در محل پس از معاینه این مقنی مرگ وی را تایید کردند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید