خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵, 18th of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ ساعت ۱۵:۰۵:۴۰

    خانه  > سایر گروهها, کودکان  >  انفجار مین دست کودک ۱۳ ساله چوپان را گرفت

انفجار مین دست کودک ۱۳ ساله چوپان را گرفت

خبرگزاری هرانا ـ انفجار مین به جا مانده از دوران جنگ در منطقه مرزی شهرستان شوش در شمال خوزستان، موجب آسیب جدی به دست یک چوپان ۱۳ ساله شد. علاوه بر دست چپ این نوجوان، سر، صورت و شکم این نوجوان نیز آثار ترکش وجود داشت که پس از اقدامات اولیه پزشکی در بیمارستان نظام مافی شوش، برای ادامه درمان بیشتر به اهواز انتقال یافت.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایرنا، در این انفجار که زمان آن روز جمعه گذشته اعلام شده یک چوپان ۱۳ ساله به شدت مصدوم شد.

نیروی انتظامی شهرستان شوش روز دوشنبه با تائید این انفجار اعلام کرد: “این انفجار که چگونگی وقوع آن در دست بررسی است در منطقه چنانه در نوار مرزی شوش و هنگام چرای دام برای این نوجوان اتفاق افتاد”.

مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شوش نیز به ایرنا گفت: “در پی وقوع این حادثه نوجوان مصدوم که دست چپ وی به شدت آسیب دیده بود توسط اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان شوش منتقل شد”.

رضا معمارزاده افزود: “علاوه بر دست چپ این نوجوان، سر، صورت و شکم این نوجوان نیز آثار ترکش وجود داشت که پس از اقدامات اولیه پزشکی در بیمارستان نظام مافی شوش، برای ادامه درمان بیشتر به اهواز منتقل شد”.

بخشی از منطقه عملیاتی دوران جنگ در مرز استان های خوزستان و ایلام و هم مرز با عراق، همچنان آلوده به مین است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید