خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز پنج شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵, 22nd of May 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ ساعت ۲۳:۵۸:۵۹

    خانه  > کودکان  >  دانش آموز تویسرکانی در مدرسه دچار برق گرفتگی شد و جان باخت

دانش آموز تویسرکانی در مدرسه دچار برق گرفتگی شد و جان باخت

خبرگزاری هرانا ـ روز گذشته یکی دانش آموزان رشته برق مدرسه محمدیه تویسرکان در کارگاه درس زمانی که معلم هم در کلاس حضور داشته است، دچار برق گرفتگی شده و به بیمارستان انتقال داده می شود، این دانش آموز امروز و در حدود ۲۴ ساعت بعد از اینکه به کما رفته بود، به علت اثرات ناشی از برق گرفتگی جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رودآور، روز گذشته یکی از دانش آموزان مدرسه محمدیه که در رشته برق تحصیل می کرد در کلاس درس دچار برق گرفتگی شد و سپس بلافاصله او را به بیمارستان منتقل کردند.

خبرها حاکی از مساعد نبودن حال وی بود به گونه ای که گفته شد این دانش آموز به کما رفته است. امروز حوالی ساعت ۱۱ این دانش آموز دارفانی را وداع گفت.

جواد اسدبیگی مدیر آموزش و پرورش تویسرکان با تأیید فوت این دانش آموز عنوان کرد: “که روز گذشته در کارگاه درس زمانی که معلم نیز در کلاس درس حضور داشت، دانش آموز مورد نظر دچار حادثه برق گرفتگی می شود که با وجود انتقال سریع وی به بیمارستان و بستری شدن، امروز این دانش آموز فوت کرد”.

وی تصریح کرد: “از همان ساعات اولیه در بستر دانش آموز سانحه دیده حضور یافتیم و حتی درخواست بالگرد برای انتقال به همدان را هم داشتیم اما، با توجه به شرایط موجود می طلبید که در همین بیمارستان بماند”.

مدیر آموزش و پرورش تویسرکان افزود: “امروز هم حتی در بالینش حضور داشتیم اما متأسفانه این دانش آموز بر اثر فوت کرد و ما مجموعه آموزش و پرورش شهرستان این حادثه تلخ و غم انگیز را به خانواده داغدار دانش آموز تسلیت می گوییم”.

نام این دانش آموز عباس بیات است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید