خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵, 22nd of June 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ ساعت ۱۲:۱۴:۰۱

    خانه  > اقلیت های دینی, اندیشه و بیان  >  یک شهروند با ادعای ‘خدایی’ دستگیر شد

یک شهروند با ادعای ‘خدایی’ دستگیر شد

خبرگزاری هرانا ـ دادستان پاکدشت از دستگیری فردی خبرداد که ادعای «خدایی در روی زمین» می‌کرد و مدعی شده است که در شمایل حضرت موسی آمده است. چندی پیش شهروند دیگری در پردیس با ادعای پیامبری دستگیر شده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از میزان، طبق گزارش‌های واصله به دادستانی پاکدشت اعلام شد که فردی با برگزاری کلاسهای آموزشی که با «اعتقاد انحرافی» همراه است، در سطح این شهرستان اقدام می‌کند.

این موضوع در دستور کار مسئولان قضایی این شهرستان قرار گرفت و نهایتا این فرد که مدعی شده بود در شکل و شمایل حضرت موسی آمده است، دستگیر شد.

تحقیقات اولیه حاکی از آن بود که این فرد مدعی شده خداوند متعال است و در شکل و شمایل حضرت موسی به زمین آمده تا مشکلات در کشورهای مختلف را حل کند.

علیشپور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پاکدشت به تشریح جلسات بازپرسی پرداخت و گفت: “این فرد ادعا کرده که عذاب سختی در انتظار همه کسانی است که از امر و دستورات من سرپیچی می‌کنند و همه باید از من اطاعت کنند، چنانچه از دستوراتم اطاعت نکنند دچار عذاب سختی خواهند شد”.

دادستان پاکدشت در رابطه با آخرین وضعیت پرونده این فرد خاطرنشان کرد: “متهم با قرار قانونی بازداشت شده و اقدامات تحقیقاتی در حال انجام است”.

چندی پیش یک شهروند در پردیس با ادعای پیامبری دستگیر شده بود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید