خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵, 21st of May 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ ساعت ۸:۵۷:۰۷

    خانه  > زنان  >  نودو نه ضربه شلاق و یک سال تبعید به خاطر ارتباط با مرد همسایه

نودو نه ضربه شلاق و یک سال تبعید به خاطر ارتباط با مرد همسایه

خبرگزاری هرانا ـ زن جوان که در ماجرای قتل شوهرش تبرئه شده است به اتهام رابطه تلفنی با یک مرد با شکایت مادر و پدر همسر مقتول خود محاکمه و به شلاق و تبعید محکوم شد. مرد متهم نیز به صورت غیابی به شلاق و تبعید محکوم شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، رسیدگی به این پرونده از سی و یکم فروردین سال ۹۱ به دنبال ناپدید شدن مرد ۳۳ساله ای به نام احمد در دستور کار پلیس تهران قرار گرفت. شواهد نشان می داد این مرد همراه دو نفر از دوستانش از خانه بیرون رفت و دیگر بازنگشت. تلاش پلیس برای افشای راز ناپدید شدن وی آغاز شده بود که جنازه خونین احمد در جاده جمال آباد در شمال تهران پیدا شد که شواهد نشان می داد با ضربه های متعدد چاقو کشته شده است.

پلیس در نخستین گام از تحقیقات به پرس و جو از همسر وی پرداخت اما به سرنخ مناسبی نرسید. در حالی که فرضیه جنایت کینه جویانه و یا جنایت با انگیزه تسویه حساب مالی قوت گرفته بود پلیس با بررسی ریز مکالمت تلفنی همسر وی به نام سپیده به رابطه پنهانی زن جوان با یک مرد غریبه به نام احسان پی برد. به این ترتیب سپیده تحت بازجویی قرار گرفت و به رابطه پنهانی با برادر همسایه شان اعتراف کرد. به این ترتیب تحقیقات وارد مرحله تازه ای شد و احسان به عنوان اولین مظنون بازداشت شد. در حالی که احسان و سپیده منکر دست داشتن در جنایت بودند پلیس مدرکی علیه انها به دست نیاورد و تحقیقات پلیسی به بن بست رسید و آنها با قرار وثیقه آزاد شدند.

با گذشت بیش از چهار سال از این ماجرا پدر و مادر احمد علیه عروسشان و احسان شکایت کردند و خواستار رسیدگی به اتهام رابطه پنهانی انها شدند. به این ترتیب سپیده دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی حسین اصغرزاده و با حضور دو مستشار پای میز محاکمه ایستاد.

در این جلسه که احسان حضور نداشت زن جوان روبه روی قضات ایستاد و گفت: “من و همسرم زندگی بدی نداشتیم اما احمد مدام سر کار بود و حتی برای صحبت کردن با من هم وقت نمی گذاشت. از زندگی خسته شده بودم به همین خاطر وقتی برادر همسایه مان چند بار با من تماس گرفت و به من ابراز علاقه کرد قبول کردم تاگاهی اوقات با او صحبت کنم”.

وی در حالی که اشک می ریخت ادامه داد: “باور کنید فقط دو ماه بود که با احسان تلفنی و پیامکی در ارتباط بودم و هیچ وقت به دیدن او نرفتم. ولی باز هم از این کار پشیمانم و حالا توبه کرده ام.بعد از کشته شدن همسرم با خیاطی زندگی خودم و دختر شش ساله ام را اداره می کنم و ناچارم دخترم را پیش خواهر و مادر بیمارم بگذرانم تا بتوانم سر کار بروم. هنوز با گذشت نزدیک به ۵سال از این ماجرا قاتل یا قاتلان شوهرم شناسایی نشده اند و زندگی برای من و دخترم از قبل هم سخت تر شده است”.

در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد و سپیده را به ۹۹ ضربه شلاق و یک سال تبعید محکوم کرد.

قضات دادگاه احسان را نیز غیابی به شلاق و تبعید محکوم کردند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید