خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  ادعای برخورد با کانال های تلگرامی؛ دستگیری دست کم یک فعال اینترنتی در خوزستان

ادعای برخورد با کانال های تلگرامی؛ دستگیری دست کم یک فعال اینترنتی در خوزستان

خبرگزاری هرانا ـ وزارت اطلاعات مدعی شد تعدادی از مدیران یک شبکه سیاسی در تلگرام را بازداشت کرده، با اینحال در کنار ادعاهای مبهم تنها به بازداشت یک نفر با هویت نامعلوم اشاره شده و فیلمی از اعترافات فرد مذکور نیز از شبکه های خبری پخش شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، وزارت اطلاعات مدعی برخورد و بازداشت با عناصر دخیل در شبکه ای از کانال های تلگرامی سیاسی شد.

به ادعای این نهاد امنیتی، مجموعه کانال های تلگرامی “گارد جاویدان” بصورت شبکه ای و در استان های مختلف فعالیت داشتند که با عناصر مدیریتی این شبکه برخورد شده و تعدادی نیز در همین رابطه بازداشت شدند.

علیرغم ادعای دستگاه امنیتی در متن گزارشات منتشر شده به طور مشخص صرفا به بازداشت یک نفر اشاره می شود و فیلمی که به نظر می آید اعترافات همین فرد باشد نیز از تلویزیون پخش شد.

در فیلمی که پخش شد با توجه به سابقه دستگاه امینی در اخذ اعترافات دروغین مشخص نیست سخنان فرد بازداشت شده علیه خود تا چه حد صحت دارد و بصورت داوطلبانه بیان می شود.

متهم مورد اشاره با هویت نامعلوم، در قسمتی از این ویدیو به اهل خوزستان بودن خود اشاره می کند با اینحال اطلاعات بیشتری از او منتشر نشده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید