خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  مرگ هشت کارگر در سه واحد صنفی

مرگ هشت کارگر در سه واحد صنفی

خبرگزاری هرانا ـ روز چهارشنبه گذشته یک کارگر در منطقه شهرری تهران که دچار سوختگی شده بود، براثر عوارض سوختگی جان خود را از دست داد. روز شنبه نیز سه کارگر مقنی در ورامین بر اثر ترکیدن چاه فاضلاب مجاور و جاری شدن فاضلاب آن به درون چاه جدید در عمق چاه در میان آب و فاضلاب مدفون و جان خود را از دست دادند، از سوی دیگر نیز فرمانده انتظامی شهرستان دماوند از فوت چهار کارگر در اثر مسمومیت با گاز منواکسید کربن در روستای وادان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، منابع خبری از فوت یک کارگر در منطقه شهرری تهران براثر حادثه ناشی از کار خبر می‌دهند.

برپایه این اطلاعات، ظاهرا کارگر مورد نظر تا روز چهارشنبه گذشته (۲۲ دیماه) در شرکت ایرانول مشغول کار بوده است که بعد از جراحت براثر حادثه کار به بیمارستان مطهری منتقل می‌شود.

گفته می‌شود وی هنگام کار با دستگاه حلال اتانول، دچار سوختگی شده و در نهایت براثر عوارض سوختگی بر روی تخت بیمارستان جان خود را از دست می‌دهد.

حادثه ای در چاه، باعث مرگ سه کارگر مقنی در ورامین شد

به گزارش ایلنا، شامگاه روز شنبه بر اثر اتصال چاه فاضلاب مجاور با یک چاه در حال حفر در منطقه ورامین تهران سه کارگر کشته شدند، این حادثه در روستای سعدآباد املاک ورامین در یک واحد صنعتی اتفاق افتاد.

این حادثه زمانی رخ داد که در ابتدا دو کارگر مقنی در محوطه یک واحد صنعتی، مشغول حفر چاه بودند که ناگهان بر اثر ترکیدن چاه فاضلاب مجاور و جاری شدن فاضلاب آن به درون چاه جدید در عمق چاه در میان آب و فاضلاب مدفون می شوند.

براساس این گزارش، کارگر سوم که در بالای چاه ناظر این حادثه بوداقدام به نجات همکارانش می‌کند که در ‌‌‌‌نهایت وی نیز گرفتار  می‌شود.

بنا بر این گزارش، عوامل امداد و نجات پس از حضور در محل سه کارگر محبوس را بعد از حدود ۵ساعت تلاش از زیر آوار فاضلاب خارج و مرگ آن‌ها را تایید کردند.

گفته می شود  این سه کارگر حدودا ۴۵ ، ۲۰ و ۱۷ ساله  تبعه افغانستان و همگی عضو یک خانواده بودند.

مرگ چهار کارگر در اثر مسمومیت با گاز منواکسیدکربن در دماوند

به گزارش مهر، فرمانده انتظامی شهرستان دماوند از فوت چهار کارگر در اثر مسمومیت با گاز منواکسید کربن در روستای وادان خبر داد.

سرهنگ محمدحسن محمدی در تشریح جزئیات این خبر گفت: “پنج کارگر تبعه افغانستان و پاکستان در ساختمان نیمه‌کاره‌ای واقع در روستای وادان بخش مرکزی شهرستان دماوند مشغول کار بوده که شب گذشته به علت نشت گاز منواکسید کربن دچار خفگی شدند”.

وی افزود: “این حادثه به مرکز فوریت های پلیسی اطلاع داده شد که بلافاصله عوامل انتظامی و امدادی به محل اعزام و با پیکر بی‌جان سه کارگر مواجه شدند”.

سرهنگ محمدی خاطرنشان کرد: “همچنین دو کارگر دیگر توسط عوامل امدادی به بیمارستان اعزام شدند که متاسفانه نفر چهارم نیز در بیمارستان فوت و نفر دیگر تحت مراقبت های ویژه بستری است”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید