خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اعدام  >  اجرای حکم اعدام دو زندانی در کرمان و همدان

اجرای حکم اعدام دو زندانی در کرمان و همدان

خبرگزاری هرانا ـ روز جاری یک زندانی با اتهام قتل در همدان به دار آویخته شد. همچنین روز پنجشنبه ۲۳ دی ماه، یک زندانی در زندان مرکزی همدان با اتهامات مربوط به مواد مخدر اعدام شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، حکم قصاص “شمس الدین ر” صبح امروز یکشنبه در زندان شهاب کرمان حوالی ساعت هفت و چهل و پنج دقیقه اجرا شد.

این فرد که حدود سه سال قبل در یک درگیری در خیابان مقداد “عظیم زینلی” را به قتل رسانده بود، صبح امروز یکشنبه در محوطه زندان کرمان قصاص شد.

شمس الدین ۲۳ ساله به دلیل عدم رضایت اولیای دم در حضور آنان قصاص و به زندگی اش پایان داده شد.

حکم قصاص این جوان در حالی اجرا شد که تلاش های زیادی از سوی خانواده اش و همچنین برخی مردم و رسانه ها برای کسب رضایت اولیاء صورت گرفت، اما این تلاش ها بی نتیجه ماند.

همچنین، به گزارش سازمان حقوق بشر ایران، روز پنجشنبه ۲۳ دی ماه، یک زندانی در زندان مرکزی همدان با اتهامات مربوط به مواد مخدر اعدام شد. این زندانی ۳۷ ساله “بابک اصغری” فرزند هوشنگ نام داشته و اهل قروه استان کردستان بوده است.

یک منبع موثق در اینباره گفت: “بابک تیرماه ۱۳۹۰ بازداشت و اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۱ در دادگاه همدان به اتهام حمل و نگهداری ۴ کیلو شیشه و ۳ کیلو حشیش به اعدام محکوم شد.”

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید