خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵, 9th of May 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ساعت ۱:۰۰:۱۹

    خانه  > slide, زندانیان  >  معوقات مزدی و اعتراض کارگران در دو واحد صنفی

معوقات مزدی و اعتراض کارگران در دو واحد صنفی

خبرگزاری هرانا – تجمع کارگران شرکت کشت و صنعت و مجتمع دامداری و صنعتی مهاباد بیش از یکماه است که در اعتراض به عدم پرداخت معوقات مزدی شان ادامه دارد. از سوی دیگر ۲۰۰۰ کارگر شرکت صدرا بوشهر همچنان علیرغم گذشت ۴ ماه هنوز معوقات مزدی خود را دریافت نکرده و کارگران با مشکلات عدیده ای مواجه هستند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، حدود ۲۰۰۰ نفر از کارگران شرکت صدرا (شرکت صنعتی دریایی ایران صدرا) در بوشهر از مهرماه معوقات مزدی دارند. این کارگران در مقاطعی دست به اعتصاب نیز زده بودند که با قول مساعد کارفرما به کار خود بازگشتند، اما همچنان ۴ ماهه اخیر آنان پرداخت نشده است. قرارگاه خاتم الانبیا سپاه پاسداران از عمده سهام داران این شرکت صنعتی محسوب می شود.

کارگر شرکت صدرا در بوشهر که مشغول سکو سازی فازهای ۱۳D و ۲۸B هستند، از مهرماه حقوق خود را دریافت نکرده و دچار مشکلات عدیده مالی شده اند.

از سوی دیگر، سی وششمین روز تجمع اعتراضی کارگران شرکت کشت وصنعت و مجتمع دامداری و صنعتی مهاباد در اعتراض بە عدم پرداخت معوقات و بلاتکلیفی ها ادامه دارد.

سی وششمین روز تجمع اعتراضی کارگران شرکت کشت وصنعت و مجتمع دامداری و صنعتی مهاباد در اعتراض بە عدم پرداخت معوقات و بلاتکلیفی

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید