خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, زندانیان  >  بهنام موسیوند پس از پایان مرخصی به زندان رجایی شهر بازگشت

بهنام موسیوند پس از پایان مرخصی به زندان رجایی شهر بازگشت

خبرگزاری هرانا – بهنام موسیوند زندانی سالن ۱۲ زندانیان سیاسی زندان رجایی شهر کرج، ساعاتی قبل با پایان مرخصی درمانی به این زندان بازگشت.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، عصر امروز پانزدهم دی ماه ۹۵، بهنام موسوند با پایان مرخصی ۵ روزه درمانی، به زندان رجایی شهر کرج بازگشت.

مورخ ۷ دی ماه ۹۵، بهنام موسیوند به دلیل نپوشیدن لباس های «آلوده» زندان بهمراه دستبند و پابند، در زندان رجایی شهر کرج از اعزام به بیمارستان محروم مانده بود. این زندانی که از مشکلات روده رنج می‌برد و علی‌رغم صدور مجوز دادستانی و داشتن نوبت جراحی به بیمارستان اعزام نشده بود، طی روزهای بعد به مرخصی درمانی اعزام شد.

شایان ذکر است مورخ ۲۲ آذرماه، این زندانی سیاسی بیمار درحالی که با ویلچر درحال اعزام به بیمارستان بود، به دلیل نپوشیدن لباس زندان بهمراه دستبند و پابند مورد ضرب و شتم و آزار اذیت قرار گرفته بود، هر چند وی نهایتا به بیمارستان اعزام شد اما بدون دریافت خدمات پزشکی لازم بار دیگر به زندان بازگردانده شد.

لازم به یادآوری است بهنام موسیوند، فعال مدنی که در پرونده ای همراه با آرش صادقی، گلرخ ایرائی و نوید کامران به تحمل یکسال حبس تعزیری محکوم شده بود با احتساب اجرایی شدن محکومیت دوسال حبس تعلیقی از بابت پرونده پیشین، برای تحمل سه سال حبس تعزیری روز دوشنبه ۲۴ خرداد خود را به زندان اوین معرفی کرد و به سالن ۱۰ بند ۸ این زندان منتقل شده بود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید