خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کودکان  >  تنبیه یک دانش‌آموز توسط مدیر مدرسه او را راهی درمانگاه کرد

تنبیه یک دانش‌آموز توسط مدیر مدرسه او را راهی درمانگاه کرد

خبرگزاری هرانا – رییس آموزش و پرورش جیرفت، ضرب و شتم توسط مدیر مدرسه شهید فاریابی جیرفت و ایجاد جراحاتی شدید از جمله شکستگی دندانها، شکستگی بینی، پارگی لب و جراحت روی صورت و بدن دانش آموز را تایید کرد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، مجید امیر تیموری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: “بنده از همین جا از خانواده دانش‌آموز مورد نظر عذرخواهی کرده و اعلام می‌کنم که به شدت با مدیر متخلف برخورد خواهد شد”.

وی افزود: “در جلسه‌ای که صبح روز گذشته با مدیران مدارس داشتیم، اعلام کردم که هیچ دفاعی از مدیران متخلف نخواهم کرد و استعفا هم نمی‌دهم بلکه مدیر متخلف را به هیات رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان دولت معرفی کردم و همچنین دستور رسیدگی هر چه بیشتر موضوع را از حراست و بازرسی اداره آموزش و پرورش خواستار شده‌ام”.

رییس آموزش و پرورش جیرفت همچنین ضمن دلجویی از خانواده دانش‌آموزی که مورد ضرب و شتم قرار گرفته است، گفت: “بنده از حق این دانش‌آموز دفاع خواهم کرد و اجازه نمی‌دهم به جایگاه تعلیم و تربیت خدشه‌ای وارد شود”.

برادر این دانش آموز به خبرنگار ایسنا درباره چگونگی این حادثه گفت: “امروز برادرم به عنوان دانش آموز پایه هشتم مدرسه شهید فاریابی جیرفت توسط مدیر مدرسه مورد ضرب و شتم قرار می گیرد به گونه‌ای که از ناحیه بینی دچار شکستگی و پارگی لب و دهان شده و چندتا از دندانهای وی هم شکسته  است و سپس دانش آموز از مدرسه بیرون انداخته می‌شود”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید