خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶, 21st of October 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ ساعت ۱۶:۳۳:۵۰

    خانه  > کارگران  >  مرگ ۳ کارگر در سایه فقدان ایمنی محیط کار

مرگ ۳ کارگر در سایه فقدان ایمنی محیط کار

خبرگزاری هرانا – طی روزهای گذشته، در سایه فقدان ایمنی محیط کار، ۳ کارگر کشته شدند. ایران در میان کشورهای جهان رتبه ۱۰۲ را در زمینه رعایت مسائل ایمنی کار به خود اختصاص داده ‌که رتبه بسیار پایینی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا مورخ ۱۳۹۶/۰۹/۱۲،روز (یازدهم آذر ماه)، یک کارگر۶۰ساله بر اثر ریزش آوار در یک ساختمان قدیمی واقع در اشترینان شهرستان بروجرد، جانش را از دست داد.

براساس گزارش «محسن یعقوبی فر» بخشدار اشترینان، اعلام وقوع حادثه ریزش آوار بر روی یک کارگر در یک ساختمان قدیمی را تایید کرد و گفت: “گروهای مختلف امداد و نجات همان لحظات اولیه وقوع حادثه جهت بررسی و امداد و نجات عازم محل حادثه شدند”.

به گفته وی، گروهای امدادی ونجات بعد از دو ساعت تلاش توانستند جسد بی جان این کارگر مدفون شده را از زیر آوار خارج کنند.

مرگ یک کارگر ساختمانی بر اثر سقوط از ارتفاع

به گزارش ایلنا مورخ ۱۳۹۶/۰۹/۱۱، یک کارگر ساختمانی در سقوط از ارتفاع ۹ متری ساختمانی در حال ساخت در شهرک غرب تهران جان باخت.

این حادثه صبح روز جمعه (۱۰ آذر ماه) در کارگاه ساختمانی به مساحت ۴۰۰ متر مربع در خیابان حسن صیف واقع در شهرک غرب تهران اتفاق افتاده است.

کارگر حادثه دیده حدودا ۲۲ سال سن داشته است که به دلیلی نامشخصی از طبه دوم به منفی یک سقوط می کند و در نتیجه بر اثر شدت جراحات وارده در همان لحظات اولیه جان خود را از دست می دهد.

مرگ کارگر بر اثر ریزش ستون ساختمان نیمه کاره

به گزارش رکنا مورخ ۱۳۹۶/۰۹/۱۳، ریزش یکی از ستون های ساختمان در حال احداث، منجر به مرگ کارگر ساختمانی در شهرستان آمل شد.

در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر حادثه منجر به جرح در یکی از ساختمان های در حال احداث در شهرستان آمل بلافاصه ماموران کلانتری ۱۳ آمل به محل حادثه اعزام شدند.

این حادثه که در زمان بتون ریزی ستون های یک ساختمان در حال احداث روی داد ، یکی از کارگران این ساختمان به نام “سید داوو د – ب” به علت افتادن ستون بر روی وی به شدت مجروح شد.

نامبرده به علت شدت صدمات و جراحت های وارده ، قبل از حضور عوامل امدادی جان باخت.

علت دقیق این حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید