خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  سه تجمع اعتراضی برگزار شد

سه تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – دیروز و امروز، حدود ۵۰ نفر از کارگران فاز ۱۴ پارس جنوبی، جمعی از پاکبانان آبادانی و سپرده گذاران موسسه مالی آرمان تعاونی وحدت در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا مورخ ۱۳۹۶/۰۸/۱۶، صبح امروز حدود ۵۰ نفر از کارگران فاز ۱۴ پارس جنوبی در اعتراض به ماهها تاخیر در پرداخت مطالبات، تجمع کردند.

دستمزد این کارگران از خردادماه پرداخت نشده‌است و مراجعات آنها به دفتر کارفرما تا کنون نتیجه نداده‌است.

این کارگران می‌گویند تاخیر در پرداخت دستمزدها در پروژه‌های پارس جنوبی، امری متداول است؛ اما ما از خرداد ماه حقوق نگرفته‌ایم و این تاخیرِ طولانی، همه زندگی ما را مختل کرده‌است.

از قرار معلوم، کارگران معترض طرف قرارداد با یک شرکت پیمانکاری هستند که محل کار آنها در کنگان واقع است.

تجمع پاکبانان در اعتراض به پرداخت نشدن حق و حقوقشان

به گزارش صدا و سیما مورخ ۱۳۹۶/۰۸/۱۶، جمعی از پاکبانان آبادانی امروز مقابل شهرداری مرکزی تجمع کردند.

آنان می گویند: “مدت ۶ ماه است که هیچگونه دستمزدی از شهرداری آبادان دریافت نکرده اند”.

این افراد که تحت نظارت پیمانکار شهرداری آبادان هستند، می گویند : “کارفرما اعتبار لازم را از شهرداری آبادان دریافت کرده اما حقوقی به آنها پرداخت نکرده است”.

تجمع سپرده گذاران موسسه آرمان تعاونی وحدت اینبار در شعبه ۳۰ متری ملل اهواز

به گزارش ایلنا مورخ ۱۳۹۶/۰۸/۱۵، سپرده گذاران موسسه مالی آرمان تعاونی وحدت، با تجمع در مقابل شعبه خیابان ۳۰ متری اهواز، خواهان رسیدگی مسئولین به مطالبتشان شدند.

مدت هاست که این مالباختگان با تجمع در نقاط مختلف شهر اهواز از جمله شعب موسسات مالی آرمان و ملل، استانداری، فرمانداری اهواز، قصد دارند صدای اعتراض خود را به گوش مسئولین برسانند.

این تجمع کنندگان که روز گذشته نیز مقابل استانداری خوزستان تجمع کرده بودند، صبح امروز دوشنبه در مقابل سرپرستی موسسه ملل در ۳۰ متری اهواز دست به تجمع زدند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید