خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۶, 6th of May 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ ساعت ۹:۱۷:۳۵

    خانه  > اعدام  >  اعدام یک زندانی در کرمان در ملاءعام

اعدام یک زندانی در کرمان در ملاءعام

خبرگزاری هرانا – سحرگاه امروز، یک زندانی به اتهام “قتل” در جهان آباد فهرج یکی از شهرستان‌های استان کرمان در ملاءعام اعدام شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از صدا و سیما، عامل قتل خانوادگی ده نفر در جهان آباد فهرج بامداد امروز ۳ آبان ۱۳۹۶، در ملاعام اعدام شد.

زندانی (ش . ن) جوانی ۲۶ ساله و دارای سابقه کیفری بود که از دو سال قبل با شخصی به نام «ر. د» ازدواج کرد و از ابتدای زندگی مشترک با همسرش دچار اختلافات متعدد زناشویی شد.

متهم ۲ دی پارسال حدود ساعت ۱۷ با مراجعه به درب منزل پدر همسرش که دختر خاله وی نیز بوده است، اقدام به تیراندازی به سمت درب منزل و قتل پدر همسرش کرد.

متهم سپس با ورود به داخل منزل همه افراد داخل خانه به غیر از همسرش را به گلوله  بست که با توجه به این‌که شماری از همسایگان نیز برای عیادت یک بیمار در داخل خانه بوده‌اند آمار کشته‌ها افزایش یافت.

در این حادثه تلخ متأسفانه ۱۰ نفر از جمله پدر، مادر، تعدادی از فرزندان و همسایگان خانواده از جمله یک دختر بچه ۷ساله به قتل رسیدند و ۴ نفر دیگر نیز زخمی شدند.

متهم بعد از این جنایت به ایرانشهر سیستان وبلوچستان گریخت که با اقدامات اطلاعاتی ظرف کمتر ازچند روز در مخفیگاهش دستگیر وتحویل مقامات قضایی شد.

شهرستان فهرج یکی از شهرستان‌های استان کرمان است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید