خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۶, 21st of February 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ ساعت ۲۳:۵۷:۳۳

    خانه  > اصناف, کارگران  >  سه تجمع اعتراضی امروز برگزار شد

سه تجمع اعتراضی امروز برگزار شد

خبرگزاری هرانا – امروز، تعدادی از کارگران جایگاه های سوخت در اهواز، جمعیتی نزدیک به ۶۰ نفر از مالباختگان نمایندگی ایران خودرو و جمعی از نیروهای شرکتی بانک صادرات در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از صدا و سیما، تعدادی از کارگران جایگاه های سوخت در اهواز، در اعتراض به واگذاری جایگاه های سوخت به بخش خصوصی و نگرانی از آینده شغلی خود، پیش از ظهر امروز در مقابل ساختمان شرکت پخش فرآورده های نفتی در اهواز تجمع کردند.

بر اساس این گزارش هفته گذشته نیز کارگران جایگاه های سوخت در اهواز برای حل مشکل شغلی خود در مقابل ساختمان این شرکت در اهواز تجمع کرده بودند.

تجمع مالباختگان نمایندگی ایران خودرو در مقابل وزارت صنعت

به گزارش ایلنا، صبح امروز جمعیتی نزدیک به ۶۰ نفر مقابل وزات صنعت تجمع کردند.

صبح امروز جمعیتی نزدیک به ۶۰ نفر در مقابل وزارت صنعت تجمع کردند و خواستار تعیین تکلیف وضعیت خودروهای ثبت نامی خود شدند.

معترضین تقاضا داشتند که وضعیت نمایندگی ۵۰۵۴ سراج ایران خودرو که این افراد در آنجا خودرو ثبت نام کرده‌اند و هنوز نتوانستند خودرو و یا پول خود را دریافت کنند مشخص شود. در حال حاضر یگان ویژه پلیس در مقابل وزارت صنعت مستقر شده است.

سه ماه پیش نیز یکی دیگر از نمایندگی های ایران خودرو در ستارخان با گرفتن مبالغ زیادی از مردم، خودرو را به آنها تحویل نداد و هم اکنون پرونده قضایی آن در مجتمع قضائی سعادت آباد مفتوح است.

تجمع جمعی از نیروهای شرکتی بانک صادرات در مقابل مجلس

به گزارش ایرنا، جمعی از نیروهای شرکتی بانک صادرات صبح سه شنبه در راستای پیگیری وضعیت استخدامیشان مقابل مجلس شورای اسلامی در میدان بهارستان تجمع کردند.

یکی از این تجمع کنندگان اظهار داشت: “ما خواستار توجه ویژه دولت به وضعیت کاریمان هستیم. هم اکنون سال هاست که به صورت شرکتی در این بانک مشغول به کار هستیم ولی به وضعیت استخدامی ما توجه نمی شود”.

وی افزود: “اخیرا می خواهند برخی از نیروهای شرکتی را از بانک تعدیل کنند که اگر این اتفاق بیافتد بسیاری از نان آوران خانواده یعنی ما بیکار می شوند، ما از نمایندگان مجلس می خواهیم فکری برای این موضوع کنند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید