خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶, 24th of April 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ ساعت ۱۸:۵۳:۴۴

    خانه  > زندانیان, کارگران  >  برخورد با تجمع مسالمت آمیز حمایت از رضا شهابی / ویدیو

برخورد با تجمع مسالمت آمیز حمایت از رضا شهابی / ویدیو

خبرگزاری هرانا -امروز چهاردهم شهریور، مقابل مجلس بهارستان در اعتراض به وضعیت کارگر زندانی سندیکایی رضا شهابی که امروز ۲۸روز است در اعتصاب غذا در زندان رجایی شهر بسر میبرد با حضور فعالان صنفی و مدنی برگزار شد. نیروهای انتظامی مستقر در محل با برخورد خشن برای پایان دادن به این تجمع تلاش کردند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از سنیکای کارگران شرکت واحد، این تجمع که از همان ابتدا درساعت ده صبح در مقابل مجلس توسط نیروهای مسلح مستقر در مجلس به خشنونت کشیده شد و کارگران ورانندگان شرکت واحد همراه با تعدادی از دانشجویان و فعالین کارگری و معلمان بعلت فشار متفرق کردن نیروهای امنیتی و پلیس، درخیابان مقابل مجلس دست به راهپیمایی زدند که شعارهایی از قبیل دانشجو کارگر اتحاد اتحاد و کارگر زندانی آزاد باید گردد و کارگر دانشجو معلم اتحاد و اتحاد و اینکه شهابی آزاد نشه این وضع ادامه دارد سر می دادند وتعدادی از مردم هم تظاهر کنندگان را حمایت و همراهی میکردند، تظاهرکنندها همنان تا داخل مترو شعار میداند.

در آخر اعضای سندیکای کارگران شرکت واحد از حمایت دانشجویان و دیگر فعالین کارگری و معلمان تشکر کردند و اعلام کردند که این اتحاد بین کارگران و دانشجویان و دیگر فعالین باید ادامه یپدا کند تا با یکصدایی بتوانیم به مطالبات بحق مان برسیم.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید