خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶, 23rd of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ ساعت ۲۲:۳۶:۰۱

    خانه  > سایر گروهها  >  خودسوزی یک شهروند در محل شهرداری منطقه ۱۶ تهران

خودسوزی یک شهروند در محل شهرداری منطقه ۱۶ تهران

خبرگزاری هرانا – ظهر امروز مردی حدودا ۴۰ ساله خود را جلوی در اتاق رئیس مالی شهرداری منطقه ۱۶ تهران به آتش کشید. این سومین خودسوزی در یکسال اخیر در ساختمان های شهرداری تهران است. در روزهای اخیر یک شهروند قمی نیز خود را مقابل شهرداری این شهر به آتش کشید.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، ساعت ۲ ظهر امروز در ساختمان مرکزی منطقه ۱۶ شهرداری مردی که پیمانکار شهرداری است، بعد اینکه رئیس مالی به او گفت برای دریافت مطالباتش باز هم باید صبر کند، خود را به آتش کشید.

یک منبع آگاه به خبرنگار رکنا، گفت: “این اتفاق برای بار سوم است که در یک سال اخیر اتفاق می افتد همین چندماه پیش بود در یکی از منطقه های شهرداری یک نفر با بنزین خود را سوزاند و متاسفانه فوت کرد”.

وی درخصوص خودسوزی این مرد که حال در وضیعتی بدی در بیمارستان به سر می برد گفت: “ایشان چندماهی بود که برای دریافت پول به رئیس مالی مراجعه می کرد و هر بار که از اتاق رئیس بیرون می آمد مطالباتش را دریافت نکرده بود. او که امروز صبح برای آخرین بار پیگیر پولش شد به او گفتند که ظهر طلبت را پرداخت خواهیم کرد که او دوباره ظهر مراجعه کرد ولی به وی گفتند فعلا نمی توانند به او مطالباتش را بدهند که این مرد خشمگین شد و خود را سوزاند که سریعا او را خاموش کردند و به با اورژانس به بیمارستان منتقل شد که طبق آخرین خبر او تحت درمان است”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید