خبرگزاری هرانا

    خانه  > کودکان  >  مادری که کودک خردسال خود را معتاد کرده و باعث مرگ او شده بود دستگیر شد

مادری که کودک خردسال خود را معتاد کرده و باعث مرگ او شده بود دستگیر شد

خبرگزاری هرانا – مادری که دختر ۹ ساله‌‌اش را برای اخاذی از خانواده همسر سابق خود معتاد به ترامادول کرده و منجر به فوت وی شده بود بازداشت شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از فارس، دادخدا سالاری اظهار داشت: “در پی شکایتی مبنی بر مرگ مشکوک نوه ۹ ساله خود این مهم در دستور کار بازپرسی شعبه سوم دادسرای عمومی و انقلاب شهر کرمان قرار گرفت”.

وی افزود: “در تحقیقات صورت گرفته مشخص شده دخترخانم ۹ ساله‌ای به هویت «ز- ح» پس از متارکه پدر و مادر خود  تا شش سالگی نزد مادر خود زندگی می‌کرده است”.

وی با اشاره بر  اینکه پس از شش سالگی حضانت وی به جد پدریش سپرده می‌شود، بیان داشت: در تابستان ۹۵ هنگامی که برای دیدار نزد مادر خود رفته به طرز مشکوکی جان خود را از دست می‌دهد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز کرمان ابراز داشت: “پس از بازجویی‌های به عمل آمده از «ا.م» مادر مقتوله مشخص می‌شود وی دچار اعتیاد است و برای اخاذی از خانواده همسر سابق خود اعلام می‌کند فرزندش دچار بیماری سرطان است”.

سالاری گفت که «ا.م» برای اینکه نقشه شیطانیش برملا نشود موهای دختر خود را تراشیده و به وی داروهای ترامادول و متادون می‌داده است که موجب مسمومیت کودک و در نهایت منجر به مرگ کودک می‌شود.

این مقام قضائی اعلام کرد: “طبق نظریه پزشکی قانونی، «ز-ح» ۹ ساله دارای بیماری سرطان نبوده و علت فوت ناشی از مسمومیت توامان ترامادول و متادن و عوارض ناشی از آن بوده است”.

وی بیان داشت: “پس از تحقیقات، خانم « ا- م» با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده است و تحقیقات تکمیلی در این زمینه ادامه دارد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید