خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶, 24th of May 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ ساعت ۰:۲۱:۱۱

    خانه  > اعدام  >  رهایی یک محکوم از چوبه دار

رهایی یک محکوم از چوبه دار

خبرگزاری هرانا – مرد جوان که برای حل مشکل ازدواج دومش، همسر صیغه ای اش را با روسری خفه کرده بود با رضایت اولیای دم از اعدام نجات یافت و از جنبه عمومی جرم به ۱۰ سال حبس محکوم شد.

به گزارش  خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، اسفند سال ۹۲، گزارش قتل زن جوانی به‌نام سارا در آپارتمانی در خیابان بهارستان تهران به پلیس گزارش شد. با حضور بازپرس ویژه قتل و کارآگاهان تحقیقات میدانی آغاز شد و قاتل که شوهر موقت مقتول بود دستگیر شد.

«سینا» پس از  دستگیری به کارآگاهان گفت: “قبل از ازدواج با همسرم با سارا دوست بودم اما وقتی ازدواج کردم ارتباطمان قطع شد. اما مدتی بعد دوباره سر و کله سارا پیدا شد و اصرار داشت که مثل سابق با هم دوست باشیم. او بیش از اندازه به من اظهار علاقه می کرد و به همین‌دلیل با او پنهانی ارتباط پیدا کردم و بعد از مدتی عقد موقت کردیم. چون او از شوهرش جدا شده بود. سارا اصرار داشت که من هم زنم را طلاق دهم اما نمی‌توانستم از همسرم جدا شوم و ما یک فرزند داشتیم. همیشه سر این موضوع جر و بحث می‌کردیم اما آخرین بار آن قدر اصرار کرد که عصبانی شدم و با روسری‌اش خفه‌اش کردم و حالا بشدت پشیمان هستم”.

این مرد جوان که جوشکار ساختمان بود در جلسه صبح دیروز شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران که به ریاست قاضی قربانزاده و با حضور قاضی غفاری برگزار شد، درحالی که پیش‌تر با بخشش اولیای دم از اعدام نجات یافته بود، با رأی قضات تنها از جنبه عمومی جرم به ۱۰ سال حبس محکوم شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید