خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶, 28th of May 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ ساعت ۲۳:۰۸:۳۴

    خانه  > سایر گروهها  >  اقدام برای “امر به معروف” در متروی شهرری سه کشته و زخمی به جای گذاشت

اقدام برای “امر به معروف” در متروی شهرری سه کشته و زخمی به جای گذاشت

خبرگزاری هرانا – امروز فردی در متروی شهرری به دلیل مجروح کردن یک روحانی که گفته میشود پیش تر از قضات دادگاه شهرری بوده به ضرب گلوله پلیس از پای درآمد. هر چند تحقیقات پلیس در این زمینه ادامه دارد با اینحال بعضی رسانه های داخلی مدعی شدند نقطه آغاز درگیری تلاش این روحانی برای “امر به معروف” فرد ضارب بوده. در صورت صحت این ادعا باید یاآور شد کارشناسان بسیاری همواره مسئله امر به معروف را دخالت در حوزه شخصی زندگی افراد و متضمن رواج بی قانونی و خشونت دانسته و نسبت به آن هشدار داده اند.

به گزارش هرانا به نقل از رکنا، روحانی که در حادثه امروز در مترو شهرری با چاقو زخمی شده بود به زیر تیغ جراحی رفت.

وی که در حال حاضر امام جماعت مسجد محله دیلمان است، صبح امروز در متروی شهر ری با فرد ضارب مواجه می‌شود که به گفته این خبرگزاری برای یکی از بانوان “ایجاد مزاحمت” کرده بود.

بر اساس گزارش این رسانه داخلی این روحانی در راستای اجرای “امر به معروف اقدام به نصیحت جوان می‌کند” که این فرد با چاقو به ایشان حمله کرده و وی را از ناحیه صورت و گردن و پشت مجروح می‌کند.

گفته می شود فرد مجروح قاضی سابق دادگاه خانواده شهرری است و در حال حاضر ۱۵ درصد هوشیاری دارد.

مسئولان محلی اعلام کردند فرد ضارب به دلیل مقاومت در مقابل پلیس به ضرب گلوله از پای درآمد، همچنین شهروند دیگری که اقدام به مداخله در این نزاع کرده بود از ناحیه دست مجروح شده است.

لازم به تاکید است کارشناسان بسیاری همواره مسئله امر به معروف را دخالت در حوزه شخصی زندگی افراد و متضمن رواج بی قانونی و خشونت دانسته و نسبت به آن هشدار داده اند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید