خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کودکان  >  عامل تجاوز به دختر نوجوان در گرگان دستگیر شد

عامل تجاوز به دختر نوجوان در گرگان دستگیر شد

خبرگزاری هرانا – عامل تجاوز به دختر ۱۴ ساله ای که به علت خودکشی در بیمارستان جان باخت، روز ۱۹ تیرماه در گرگان دستگیر شد. علاوه بر این مورد چهار دختر پانزده ساله در شهرهای نیشابور، لاهیجان، اهواز و گچساران در هفته های اخیر اقدام به خودکشی کرده اند. سهم نوجوانان ایرانی از خودکشی ها سالانه بیش از ۷ درصد برآورد می شود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، مرد متهمی که دختر ۱۴ ساله‌ای را ربوده و پس از آزار و اذیت‌اش گریخته بود سرانجام پس از ۲۲ روز فرار در مخفیگاهش شناسایی و دستگیر شد. به‌دنبال این جنایت هولناک که در یکی از روستاهای استان گلستان رخ داد، دختر نوجوان به زندگی‌اش پایان داد.

بنا بر اظهارات مادر خانواده، دختر نوجوان بلافاصله بعد از تعرض وحشیانه در حالی که می‌گریست خود را به خانه رساند و ماجرا را برای مادرش تعریف کرد. مادر هم او را به آرامش دعوت کرد و قول داد صبح روز بعد و از طریق مراجع قضایی ماجرا را پیگیری کند، اما فردا صبح وقتی به اتاق دختر نوجوانش رفت درکمال ناباوری با پیکرنیمه جانش روبه‌رو شد.

با انتقال دختر نوجوان به بیمارستان تلاش‌های تیم پزشکی برای نجات او آغاز شد تا اینکه دخترک نگون بخت برای دقایقی به هوش آمد و ماجرا را برای مأموران پلیس تعریف کرد.

وی گفت: «شب ۲۷ خرداد با یکی از دوستانم در خیابان‌های روستا مشغول گفت‌ و‌گو بودم که ناگهان مرد ۳۳ ساله مجرد که از اهالی روستا بود مرا با تهدید چاقو ربوده با انتقال به خلوتگاه شیطانی‌اش مورد آزار و تجاوز قرار داد.»

با توجه به این اطلاعات و اعلام شکایت خانواده قربانی ماجرا، تجسس‌های پلیس برای به‌دست آوردن ردی از تبهکار فراری در دستور کار مأموران پلیس آگاهی گرگان قرار گرفت، اما متهم هر بار با تغییر مکان خود پلیس را در بازداشت‌اش ناکام می‌گذاشت تا اینکه سرانجام ۱۹ تیرماه درعملیاتی ضربتی شناسایی و دستگیرشد.

درحال حاضرتحقیقات تخصصی ازاین تبهکار آغاز شده است.

گفتنی است که طی روزهای گذشته علاوه بر این نوجوان گرگانی، چهار دختر پانزده ساله در شهرهای نیشابور، لاهیجان، اهواز و گچساران به دلایل مختلفی اقدام به خودکشی کردند.

یکی از دلخراش ترین گزارشات مربوط به آزار جنسی در حال حاضر ربوده شدن و قتل آتنا اصلانی دختر ۷ ساله پارس آبادی است که به موجی از التهاب در سطح منطقه تبدیل شده است، روز گذشته دادستان عمومی و انقلاب استان اردبیل گفت که پس از بررسی‌های انجام یافته سرانجام نتیجه تحقیقات پزشکی قانونی “آتنا اصلانی” مشخص شد و در نهایت تیم پزشکی آثار آزار و اذیت جنسی را تائید کرد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید