خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶, 21st of March 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ ساعت ۱۰:۱۶:۳۵

    خانه  > زنان  >  پرونده آزار جنسی دختر جوان مبتلا به بیماری لاعلاج در دست بررسی

پرونده آزار جنسی دختر جوان مبتلا به بیماری لاعلاج در دست بررسی

خبرگزاری هرانا – بازپرس امور جنایی تهران گفت که پرونده دختر جوانی مبتلا به بیماری لاعلاج که پس از مفقودی مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته بود، در دست بررسی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از تسنیم، حدود ۲۰ روز قبل پیرزنی با مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران اعلام کرد نوه‌اش مفقوده شده است.

وی در اظهاراتش به محمدمهدی مرشدلو؛ بازپرس امور جنایی تهران گفت: “نوه‌ام سارا ۲۳ سال سن دارد و پدر و مادرش از هم جدا شده‌اند، پسرم بعد از طلاق مادر سارا مجددا ازدواج کرد و من، سارا، پدر و نامادری‌اش با هم زندگی می‌کنیم اما چند روز است که سارا از خانه بیرون رفته و بازنگشته است، پدر سارا نیز مریض است و من اکنون نیز برای یافتن سارا از شما کمک می‌خواهم”.

پس از ثبت این شکایت، تحقیقات درباره پرونده آغاز شد تا اینکه سارا چند روز قبل به خانه بازگشت.

سارا که به بیماری لاعلاجی مبتلا است و پس از حضور در دادسرای امور جنایی تهران به بازپرس پرونده گفت: “من در منطقه امامزاده حسن با زنی آشنا شدم و به منزلش رفتم و در این مدت در خانه او بودم، این زن دختری نیز داشت و در این زمان آنجا ساکن بودم”.

از آنجایی که سارا در تحقیقات اظهارات دقیق و کاملی را مطرح نکرد، بنابر درخواست مادربزرگش به پزشکی قانونی فرستاده شد که کارشناسان پزشکی قانونی اعلام کردند وی مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

با مشخص شدن جواب پزشکی قانونی، بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی تهران دستور داد تا تیمی از مأموران اداره آگاهی برای تحقیقات درباره این پرونده دست به کار شوند و بررسی‌ها در این رابطه ادامه دارد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید