خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶, 16th of July 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ ساعت ۱۶:۵۹:۰۴

    خانه  > اندیشه و بیان  >  جلسه دادگاه هفت فعال اصلاح طلب برگزار شد

جلسه دادگاه هفت فعال اصلاح طلب برگزار شد

خبرگزاری هرانا – حجت‌ کرمانی وکیل جمعی از فعالان سیاسی اصلاح‌طلب، از مهلت ۱۰ روزه برای ارائه لوایح دفاعیه نهایی، به هفت فعال سیاسی اصلاح‌طلب خبر داد و گفت که چهارمین جلسه رسیدگی به پرونده هفت فعال سیاسی اصلاح‌طلب صبح امروز در شعبه ٢۶ دادگاه انقلاب برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، آقای کرمانی با اشاره به جلسه صبح امروز دادگاه آذر منصوری و علی شکوری‌راد گفت که چهارمین جلسه رسیدگی به پرونده هفت فعال سیاسی اصلاح‌طلب صبح امروز در شعبه ٢۶ دادگاه انقلاب برگزار شد.

او در رابطه موضوعات مورد بحث در دادگاه اظهار داشت: “در این جلسه به اتهامات خانم آذر منصوری و آقای علی‌ شکوری‌راد رسیدگی شد که طی آن، نامبردگان و همچنین بنده و آقای خندان که وکلای آن‌ها هستیم، ضمن رد اتهامات وارده، دفاعیات لازم را انجام دادند”.

وکیلی جمعی از فعالان اصلاح‌طلب ادامه داد: “دادگاه ۱۰ روز برای ارائه لوایح دفاعیه نهایی، به هفت فعال سیاسی اصلاح‌طلب مهلت داد و ما آخرین دفاعیات را در مهلت مقرر ارائه خواهیم داد”.

کرمانی با بیان اینکه جلسه امروز دادگاه در جوی آرام و خوبی برگزار شد، تصریح کرد: “امیدواریم با توجه به دفاعیات صورت گرفته و اینکه موکلان بنده از اشخاصی هستند که در مقاطع مختلف به نظام خدمت کرده‌اند و وفاداری آن‌ها به صورت مکرر به کشور و نظام به اثبات رسیده است، دادگاه حکم بر حق موکلانم را صادر کند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید