خبرگزاری هرانا

    خانه  > کارگران  >  تعداد مصدومان انبار گوگرد پالایشگاه اصفهان به ۲۰ تن رسید

تعداد مصدومان انبار گوگرد پالایشگاه اصفهان به ۲۰ تن رسید

خبرگزاری هرانا – در حادثه صبح روز گذشته انبار گوگرد پالایشگاه اصفهان ۲۰ نفر دچار مسمویت با گازهای گوگردی مثل SO2 شده که به بهداری شرکت های همجوار منتقل و تحت مداوا قرار گرفتند. گفتنی است که روز گذشته خبرگزاری ایلنا تعداد مصدومان این حادثه را حدود ۱۰۰ کارگر اعلام نموده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، در حادثه صبح امروز انبار گوگرد پالایشگاه اصفهان ۲۰ نفر دچار مسمومیت با  گازهای گوگردی مثل SO22 شده که به بهداری شرکت های همجوار منتقل و تحت مداوا قرار گرفتند.

بر اساس گزارش این منابع، شمار بسیاری از این مسموم شدگان به صورت سرپائی تحت مداوا قرار گرفته و تعدادی دیگر نیز به بیمارستان گلدیس شاهین شهر منتقل گردیدند.

همچنین بر اساس پیگیری های خبرنگار ایلنا با بیمارستان گلدیس شاهین شهر اصفهان مسئولان اورژانس این بیمارستان از هرگونه پاسخگوئی در این زمینه خودداری کردند.

همچنین بنا به گزارش مقامات آگاه، این انبار دوبار دچار حریق شد و کمبود مراکز پزشکی در این منطقه صنعتی یکی از معضلاتی است که امدادرسانی در هنگام حادثه را با مشکل روبه رو می سازد.

گفتنی است که روز گذشته خبرگزاری ایلنا تعداد مصدومان این حادثه را حدود ۱۰۰ کارگر اعلام نموده بود. این خبرگزاری در گزارش خود آورده بود “بامداد روز گذشته انبار گوگرد پالایشگاه اصفهان دچار حریق گسترده شد که در این حادثه حدود ۱۰۰ نفر از کارگران این پالایشگاه دچار مصدومیت شدید با گازهای حاصل از سوختن گوگرد شدند.”

بنابر گزارش مورد اشاره “به دلیل کمبود امکانات درمانی کافی در این منطقه بزرگ صنعتی شماری از مصدومان به دلیل وخامت به بیمارستان گلدیس شاهین شهر منتقل شدند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید