خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  مدیرکل پزشکی قانونی استان: ۳۵۸ نفر در حوادث کار کهگیلویه و بویراحمد مصدوم شدند

مدیرکل پزشکی قانونی استان: ۳۵۸ نفر در حوادث کار کهگیلویه و بویراحمد مصدوم شدند

خبرگزاری هرانا – مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد گفت که طی سال گذشته ۳۵۸ نفر به دلیل مصدومیت ناشی از حوادث کار به ادارات پزشکی قانونی استان مراجعه کردند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، کامروز امینی افزود: “آمار مصدومین ناشی از حوادث کار در سال گذشته تعداد ۳۵۸ نفر بوده است که از این تعداد ۲۹ نفر زن و ۳۲۹ نفر مرد بوده اند. این آمار در مدت مشابه سال قبل (سال ۹۴)تعداد که ۳۸۱ نفر بوده، کاهش ۶ درصدی داشته است”.

مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: “همچنین آمار متوفیان ناشی از حوادث کار در سال ۹۵ تعداد ۸ نفر بوده که این تعداد در مدت مشابه سال۹۴ تعداد ۱۱ مورد بوده است. همچنین در دوماهه امسال فوتی ناشی از حوادث کار در این استان ثبت نشده است؛ در واقع  فوتی که مجوز دفن را پزشکی قانونی این استان صادره کرده باشد”.

امینی تصریح کرد: “از تعداد ۸ نفر فوت در اثر حادثه کار سال گذشته، سه مورد در اثر اصابت جسم سخت، سه مورد سقوط از بلندی و  دو مورد برق گرفتگی ثبت شده است”.

وی اضافه کرد: “آمار مصدومین حوادث کار طی دوماهه امسال تعداد ۶۲ نفر بوده که از این تعداد ۵۷ نفر مرد و ۵ زن بوده اند. این آمار در مدت مشابه سال قبل تعداد ۴۱ نفر بوده است”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید