خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶, 19th of July 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ ساعت ۱۳:۰۳:۲۸

    خانه  > کارگران  >  مرگ دو کارگر در دو حادثه جداگانه

مرگ دو کارگر در دو حادثه جداگانه

خبرگزاری هرانا – رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان هرسین از مرگ کارگر معدن در اثر سقوط سنگ به وزن دو تن در روستای اسحاق وند سفلی هرسین خبر داد. همچنین یک کارگر ساختمانی بر اثر سقوط از طبقه سوم ساختمان در حال ساخت درساوه جان باخت.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان هرسین از مرگ کارگر معدن در اثر سقوط سنگ به وزن دو تن در روستای اسحاق وند سفلی هرسین خبر داد.

نادر سهیلی اظهار داشت: “ساعت ۹و ۳۰دقیقه صبح روز پنج شنبه ۱۸خرداداز طریق جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه خبردادند که بر اثر سقوط سنگ شخصی مصدم شده است،که بلا فاصله ۴نفر نیروی هلال احمر هرسین با آمبولانس وتجهیزات کامل راهی محل حادثه شدیم که متاسفانه مصدوم در اثر شدت جراحات وارده در دم جان باخته بود”.

سهیلی افزود: “متوفی زید علی محبی  کارگر معدن شرکت کانسار سپاهان ،روستای اسحاق وند سفلا از توابع هرسین بوده که از شهرستان ابهر زنجان به قصد کار در معدن در این شهرستان حضور داشته است”.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان هرسین از سقوط سنگ به وزن ۲۰۰کیلو گرم بر روی متوفی خبر داد که اجزای داخلی شکمش را به طرز دلخراشی تا حدود ۲متر پرتاپ کرده بود،خبر داد که عملیات رها سازی وانتقال به پزشکی قانونی انجام شد.

مرگ یک کارگر ساختمانی در ساوه بر اثر سقوط از ساختمان

به گزارش ایلنا، یک کارگر ساختمانی بر اثر سقوط از طبقه سوم ساختمان در حال ساخت درساوه جان باخت.

در ساعت ۲۲ شب سه شنبه طی تماس شهروندان با مرکز فوریتهای پلیس مبنی بر سقوط کارگر ساختمانی از طبقه سوم، بلافاصله تیم‌های امداد ونجات ساوه به محل حادثه اعزام شد.

 بعد از اعزام گروه‌های امداد ونجات به صحنه مشخص شد که یک کارگر ۲۹ ساله به دلیل نامعلوم از طبقه سوم یک مجتمع مسکونی در حال ساخت به پائین سقوط کرده و به شدت مصدوم شده است.

 گروه‌های امداد و نجات پس از رسیدن سریعا این کارگر مصدوم را به بیمارستان انتقال دادند که بعد از ساعتی علارغم تلاش پزشکان به دلیل شدت جراحات جان خود را از دست داد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید