خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶, 16th of July 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ ساعت ۱۳:۴۹:۵۳

    خانه  > کارگران  >  مرگ و مصدومیت حین کار در سه واحد صنفی

مرگ و مصدومیت حین کار در سه واحد صنفی

خبرگزاری هرانا ـ طی چند روز گذشته، در اراک یک کارگر بر اثر سقوط از پله های طبقه دهم ساختمان در حال ساخت، جان خود را از دست داد. همچنین سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری ورامین گفت که انفجار در کارگاه شارژ گاز مایع در ورامین جان یک کارگر را گرفت. امروز نیز سخنگوی اورژانس تهران از مصدوم شدن یک کارگر ساختمانی بر اثر سقوط مصالح در یک ساختمان در حال ساخت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، ظهر روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶، بر اثر سقوط یک کارگر از پله های طبقه دهم ساختمان در حال ساخت در اراک جان باخت.

در ساعت ۱۴:۰۸ روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶، طی تماس شهروندان با مرکز پیام آتش نشانی مبنی بر سقوط کارگر ساختمانی از پله، یک دستگاه خودروی نجات از ایستگاه مرکز آتش نشانی اراک به محل حادثه در کوی الهیه اعزام شد.

 بعد از اعزام آتش نشانان به صحنه مشخص شد که یک کارگر به دلیل نامعلوم از طبقه ششم یک مجتمع مسکونی ده طبقه در حال ساخت به پائین سقوط کرده و جان باخته است.

 آتش نشانان پس رسیدن عوامل انتظامی و قضایی محل را تحویل آنان داده و به ماموریت خود پایان دادند.

روز گذشته؛ انفجار در کارگاه شارژ گاز مایع در ورامین جان یک نفر را گرفت

 به گزارش ایلنا، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری ورامین گفت: “انفجار در کارگاه شارژ گاز مایع در ورامین جان یک نفر را گرفت”.

بهنام کرمانی با بیان این که ساعت ۱۱:۲۲ دقیقه روز گذشته  انفجار در کارگاه شارژ گاز مایع «ال. پی. جی» به سازمان آتش نشانی شهرداری ورامین خبر داده شد، افزود: “پس از اعلام این حادثه، آتش نشانان ایستگاه مرکزی و شماره ۳۳ ورامین به سرعت خود را به محل حادثه رساندند”.

وی ادامه داد: “آتش نشانان پس از رسیدن به محل وقوع حادثه اقدام به اطفاء حریق و خنک و ایمن سازی محل حادثه کردند”.

کرمانی با بیان این که عملیات اطفاء حریق در کارگاه شارژ گاز مایع همچنان ادامه دارد، گفت: “این حریق در میدان الغدیر، پشت بیمارستان مفتح ورامین رخ داد و آتش نشانان در حال اطفاء حریق هستند”.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری ورامین اضافه کرد: “متاسفانه آتش نشانان پس از وقوع در محل حریق، متوجه شدند که یکی از کارکنان این کارگاه شارژ مایع به دلیل شدت جراحت جان خود را از دست داده داست و این حادثه دو مصدوم هم در پی داشته است که یکی دچار شکستگی پا و لگن شده و دیگر به علت سوختگی زیاد درحال اعزام به بیمارستانهای تخصصی تهران است”.

وی گفت: “هماهنگی های لازم برای انتقال این مرحوم از محل حادثه انجام شده است”.

کرمانی گفت: “این حریق همچنین به یک دستگاه خودرو پراید در محل کارگاه آسیب جدی وارد کرده است”.

مصدوم شدن یک کارگر ساختمانی بر اثر سقوط مصالح

به گزارش ایلنا، سخنگوی اورژانس از سقوط مصالح روی یک کارگر ساختمانی در یک ساختمان در حال ساخت خبر داد.

کاظم هاشم‌آبادی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی با اعلام این خبر گفت: “یک کار در ساختمان در حال ساخت در خیابان مطهری، خیابان ترکمنستان، خیابان نارنج در داخل چاهک آسانسور مشغول کار بوده که مصالح روی او سقوط می‌کند”.

او ادامه داد: “یک ایستگاه حریق به محل اعزم و نیروها پس از خارج کردن کارگر ۲۳ ساله تبعه افغانستان از چاهک وتحویل به اورژانس وایمن کردن محل به ایستگاه مربوطه مراجعت نمودند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید