خبرگزاری هرانا

    خانه  > کارگران  >  ممانعت از برگزاری تجمع کارگران در مقابل مجلس؛ تجمع بازنشستگان فولاد خوزستان

ممانعت از برگزاری تجمع کارگران در مقابل مجلس؛ تجمع بازنشستگان فولاد خوزستان

خبرگزاری هرانا ـ صبح امروز (یازدهم ازدیبهشت)، جمعی از کارگران تهرانی به مناسبت اول ماه مه، روز جهانی کارگر، مقابل مجلس رفتند. این کارگران قصد برگزاری تجمع به مناسبت روز جهانی کارگر داشتند که با برگزاری این تجمع، مخالفت شد. کارگران مقابل مجلس پلاکاردهایی در ارتباط با افزایش دستمزدها، لغو قراردادهای موقت و آزادی عمل صنفی همراه داشتند. از سوی دیگر، صبح امروز، تعدادی از بازنشستگان شرکت فولاد خوزستان، در اعتراض به تغییر وضعیت بیمه درمانی دست به تجمع زدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، صبح امروز (یازدهم ازدیبهشت)، جمعی از کارگران تهرانی به مناسبت اول ماه مه، روز جهانی کارگر، مقابل مجلس شورای اسلامی رفتند.

از قرار معلوم، این کارگران قصد برگزاری تجمع به مناسبت روز جهانی کارگر داشتند که با برگزاری این تجمع، مخالفت شده است.

کارگران مقابل مجلس پلاکاردهایی در ارتباط با افزایش دستمزدها، لغو قراردادهای موقت و آزادی عمل صنفی همراه داشتند.

صبح امروز صورت گرفت؛ تجمع بازنشستگان فولاد خوزستان در اعتراض به تغییر بیمه درمانی

به گزارش ایلنا، صبح امروز دوشنبه، تعدادی از بازنشستگان شرکت فولاد خوزستان، در اعتراض به تغییر وضعیت بیمه درمانی دست به تجمع زدند.

تجمع کنندگان که در مقابل درب شماره یک شرکت فولاد خوزستان با در دست داشتن پلاکاردهایی نسبت به تغییر بیمه درمانی فولاد به بیمه البرز اعتراض داشتند، خواهان برگشت به شرایط قبلی خود هستند.

لازم به ذکر است که شرکت فولاد خوزستان که سالهاست خود رأسا نسبت به بیمه خدمات درمانی کارکنان این مجموعه اقدام می نمود، از ابتدای ماه جاری، بیمه ی البرز را بعنوان جایگزین معرفی نموده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید