خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اعدام  >  انتقال دو زندانی جهت اجرای حکم اعدام در پارسیلون خرم آباد

انتقال دو زندانی جهت اجرای حکم اعدام در پارسیلون خرم آباد

خبرگزاری هرانا – روز جاری، دو زندانی با اتهامات مربوط به مواد مخدر جهت اجرای حکم اعدام به سلول‌های انفرادی زندان پارسیلون شهر خرم آباد منتقل شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، امروز جمعه ۱۸ فروردین ماه ۱۳۹۶، دو زندانی با اتهامات مربوط به مواد مخدر جهت اجرای حکم اعدام به سلول‌های انفرادی زندان پارسیلون “خرم آباد” منتقل شدند.

مازیار گراوند و  مرتضی سنایی هویت احراز شده این دو زندانی توسط هرانا است.

مازیار گراوند اهل شهرستان کوهدشت واقع در استان لرستان که به اتهام حمل و نگهداری “سه کیلو گرم هرویین” به اعدام محکوم شده، بیش از سه سال است که در زندان به سر می برد.

گفتنی است که روز گذشته طی تماس تلفنی از سوی مسئولین زندان پارسیلون خرم آباد، خانواده زندانی محکوم به اعدام “مازیار گراوند” از متهمان جرائم “مواد مخدر” جهت آخرین ملاقات قبل از اعدام به زندان فراخوانده شدند. آقای گراوند متاهل و دارای فرزندی ۳ ساله است.

مرتضی سنایی اهل شهر شیراز واقع در استان فارس دیگر زندانی منتقل شده ای است که به اتهام حمل و نگهداری “هشتصد گرم هرویین” به اعدام محکوم شده. این زندانی نیز بیش از سه سال است که در زندان تحمل حبس می نماید.

لازم به یادآوری است نمایندگان مجلس پیش تر از قوه قضاییه خواسته بودند تا زمان پایان این بررسی از اعدام دست کم ۵ هزار زندانی محکوم به اعدام در رابطه با مواد مخدر خودداری کند با اینحال قوه قضاییه در عمل به این خواسته بی اعتنایی پیشه کرده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید