خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, کارگران  >  تهدید به اخراج خادمین و کارکنان شاهچراغ شیراز با شروع سال جدید / سند

تهدید به اخراج خادمین و کارکنان شاهچراغ شیراز با شروع سال جدید / سند

خبرگزاری هرانا – بیش از ۴۰ تن از خادمین و کارکنان مکان زیارتی شاهچراغ شیراز به دلیل امضا نکردن «قرارداد واگذاری خدمات» تهدید به اخراج شده اند. این افراد حقوق اسفندماه خود را نیز هنور دریافت نکرده اند. از سوی دیگر حقوق کارکنان اخراج شده و همینطور کسانی که استعفا داده اند نیز از سال گذشته پرداخت نشده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، بالغ بر ۴۲ نفر از کارکنان مکان زیارتی شاهچراغ شیراز با مدارک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد به دلیل امضا نکردن «قرارداد واگذاری خدمات» تهدید به اخراج شده اند.

یک منبع نزدیک به این کارکنان با بیان اینکه آنان به دلیل خودداری از امضای قرارداد جدید از اسفندماه سال گذشته معوقات مزدی خود را دریافت نکرده اند به گزارشگر هرانا توضیح داد: “این کارکنان با شرایط قرار داد جدید موافق نیستند و امضا نکردند. با شروع سال جدید این افراد تهدید به اخراج نیز شده اند.”

این منبع مطلع در ادامه تاکید کرد: “با اینکه از سال گذشته وعده افزایش حقوق کارکنان را داده بودند اما این موضوع در قرارداد جدید منظور نشده است. حتی حقوق یک سری از کارکنان که از سال گذشته اخراج شده یا استعفا داده بودند نیز هنوز حقوق های عقب افتاده خود را دریافت نکرده اند.

تصاویر «قرارداد واگذاری خدمات» که این کارکنان موظف به امضای آن شده اند در ذیل می آید؛

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید