خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز پنج شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵, 20th of May 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ ساعت ۱:۲۹:۵۹

    خانه  > سایر گروهها, گزارش تصویری  >  عکس های کمپین مردمی پایان کارتن‌خوابی: وصله ناجور شیراز

عکس های کمپین مردمی پایان کارتن‌خوابی: وصله ناجور شیراز

خبرگزاری هرانا ـ کمپین مردمی «پایان کارتن‌خوابی شیراز» که توسط معتادان ترک کرده تشکیل شده سعی در کمک به معتادان کارتن‌خواب دارند تا بتوانند با استفاده از ظرفیت‌های مردمی با نهادهای دولتی به بهبود سلامت جامعه کمک کنند. این تصاویر درست در مرکز شهر و اطراف بافت تاریخی شیراز تهیه شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از فارس، در حالی که شیراز در آخرین روزهای اسفند در حال آماده‌سازی برای میزبانی از گردشگران داخلی و خارجی در ایام تعطیلات نوروزی است، بافت تاریخی آن که یکی از مهمترین جاذبه‌های گردشگری مذهبی و تاریخی است مدتی است محل اقامت و مصرف مواد معتادان شده است.

شیراز همواره از شهرهای مورد علاقه گردشگران بوده و با افزایش سفرهای نوروزی قطعا پای مسافران به این محلات می‌رسد و دیدن چنین صحنه‌هایی تبلیغ سوء نه تنها علیه شهر که علیه تمام کشور است.

کمپین مردمی «پایان کارتن‌خوابی شیراز» که توسط معتادان ترک کرده تشکیل شده سعی در کمک به این معتادان کارتن‌خواب دارند تا بتوانند با استفاده از ظرفیت‌های مردمی با نهادهای دولتی به بهبود سلامت جامعه کمک کنند. این تصاویر درست در مرکز شهر و اطراف بافت تاریخی شیراز تهیه شده است.

در ادامه گزارش تصویری را مشاهده نمائید؛

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید