خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کودکان  >  دانش آموزان درودزنی بعد از ۱۰ سال هنوز چشم انتظار کمک بیشتر مسئولان

دانش آموزان درودزنی بعد از ۱۰ سال هنوز چشم انتظار کمک بیشتر مسئولان

خبرگزاری هرانا ـ کودکانی که ۱۰ سال پیش در درودزن در کلاس درس به دلیل نبود سیستم گرمایشی استاندارد در آتش بخاری سوختند امروز جوانانی شده اند که همچنان چشم انتظار کمک بیشتر مسئولان هستند. گلایه های این جوانان شامل مشکلات مالی و تحصیل بود که با استاندار فارس و مدیر کل آموزش و پرورش مطرح کردند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مهر، بعد از ظهر پنجشنبه تعدادی از نوجوانان مدرسه درودزن که امروز هرکدام دوران مدرسه خود را به اتمام رسانده اند و جوانانی شدند که همچنان آثار سوختگی را با خود یدک می کشند در محل برگزاری شورای آموزش و پرورش استان حضور یافتند.

گلایه های آنها شامل مشکلات مالی و تحصیل بود که با استاندار و مدیر کل آموزش و پرورش مطرح کردند.

در این دیدار وزیر آموزش و پرورش پس از شنیدن خواسته های این دانش آموزان، گفت: “موضوع بیمه و هزینه های ادامه درمان را پیگیری و قول می دهم که مشکلات برطرف شود”.

احمدی آشتیانی تصریح کرد: “آنچه که در توان من باشد انجام خواهد شد اما ورود برون آزمون به دانشگاه شرایط خاص خود را دارد”.

استاندار فارس نیز گفت: “تمامی کمک های لازم به این جوانان انجام می شود به خصوص در بحث هزینه های درمان اقدامات لازم صورت خواهد گرفت”.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس نیز گفت: “موضوع استخدام این دانش آموزان به طور کل هماهنگ شده و پس از اتمام دوران تحصیلات دانشگاهی آنها انجام خواهد شد”.

حدود ۱۰ سال پیش یک کلاس درس منطقه درودزن استان فارس به خاطر نبود سیستم گرمایشی استاندارد دچار حریق شد و تعدادی از دانش آموزان مدرسه دچار سوختگی های شدید شدند.

امروز با گذشت سالهای متمادی این دانش آموزان که اکنون به دوران جوانی رسیده اند از بی توجهی هایی که طی سالها نسبت به آنها صورت گرفته با وزیر  سخن گفتند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید