خبرگزاری هرانا

    خانه  > اصناف, سایر گروهها, کارگران  >  رانندگان شرکت واحد به نشانه اعتراض با چراغ های روشن و سرعت کم حرکت کردند

رانندگان شرکت واحد به نشانه اعتراض با چراغ های روشن و سرعت کم حرکت کردند

خبرگزاری هرانا ـ در اعتراض به برخورد خشن پلیس با رانندگان و کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه که برای احقاق حقوق حقه مسکن قصد برپایی تجمع اعتراضی در مقابل شهرداری را داشتند؛ رانندگان حاضر تجمع اعتراضی روز یکشنبه چهاردهم آذر تصمیم گرفتند که روز دوشنبه پانزدهم آذر در اقدامی اعتراض با سرعت مطمینه حداکثر ۳۰ کیلو متر حرکت کنند. همچنین چراغ های اتوبوس را در همین روز روشن نمایند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه، سندیکا از همه رانندگان درخواست کرد برای تحقق خواست حقه عمومی مسکن همچنین اعتراض به برخورد خشن پلیس با همکاران در تجمع اعتراضی مسکن، روز دوشنبه پانزدهم آذر با سرعت مطمینه حداکثر ۳۰ کیلومتر حرکت و چراغ های اتوبوس را نیز یک روز کامل روشن نمایند.

لازم به ذکر است رانندگان شرکت واحد تهران، برای بار دوم در یک سال اخیر، مقابل شهرداری تهران تجمع کردند. معترضان می‌گویند شهرداری طبق قانون موظف است به آنها تسهیلات مسکن ارائه کند؛ اتفاقی که نیافتاده. دیروز، تجمع راننده‌های شرکت واحد به خشونت کشیده شد و امروز شماری از راننده‌ها، در حمایت از آنها، با سرعت کم و چراغ روشن در خیایان های تهران راندند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید