خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵, 14th of August 2020      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۹/۰۸ ساعت ۰:۲۸:۴۰

    خانه  > اعدام, گزارش تصویری  >  گذشت شاکی از اجرای حکم اعدام در زندان دشتستان / تصاویر

گذشت شاکی از اجرای حکم اعدام در زندان دشتستان / تصاویر

خبرگزاری هرانا ـ با وساطت و تلاش شورای حل اختلاف زندان دشتستان شاکی از اجرای حکم اعدام گذشت خود را اعلام نمود. محکوم به اعدام که دارای سه فرزند است از ۷ سال پیش در زندان به سر می برد و حکم اعدام او قطعی شده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از اداره کل زندانهای استان بوشهر، محمد رضا اوستاد رئیس زندان دشتستان دراین باره گفت “امروز روز مبارکی است که یک انسان دوباره حق حیات پیدا می کند و می تواند دوباره به زندگی خود برگردد. من از خانواده اولیاء دم تشکر می کنم که حضور پیدا کرده و در این ماه عزیز قبول زحمت کرده اند. خانواده مقتول واقعاً فداکاری کرده اند و ما از آنها خواهش کرده ایم که قصاص صورت خوبی ندارد و بخشش لذت بخش تر است و ارزش بیشتری هم دارد. ما با یک سری سازوکار های درست و نه به طرفداری از قاتل و بیشتر از روی خواهش و تمنا جلو رفته ایم و خانواده مقتول نیز از روی بزرگواری این را پذیرفته اند. مردم سعدآباد نیز تشکر کرده و از این اتفاق خوشحال هستند”.

علیرضا حیدری دبیر شورای حل اختلاف در خصوص پرونده قتل گفت: “این پرونده یک پرونده خانوادگی بوده است که در آن پسر جوان اقدام به قتل دختردایی خود نموده است. همچنین خواهر مقتول نیز از ناحیه دست دچار جراحت شده و پیوند خورده است. زندانی (قاتل) متاهل و دارای سه فرزند است و از زمان ارتکاب به قتل تاکنون جدود ۷ سال است که در زندان بسر می برد”.

مادر مقتول عنوان کرد: “ما برای رضای خدا این کار را کرده ایم و در راه رضای خدا او را بخشیده ایم. پیش خود این فکر را کرده ایم که نباید اجازه ی مرگ او را بدهیم. این آقا را برای رضای خدا و پیغمبر آزاد کردیم. اگر دل خودمان را به درد آوردیم اما دل او را به دست آوردیم و آزادش کردیم تا برای بچه هایش زندگی کند”.

تصاویر مربوط به این رضایت در پی می آید

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید