خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها, کودکان  >  ستایش سه ساله به بهزیستی تحویل داده می شود

ستایش سه ساله به بهزیستی تحویل داده می شود

خبرگزاری هرانا ـ دادستان شهرستان رفسنجان در مورد پرونده “ستایش” کودک سه ساله ای که مورد آزار و شکنجه پدر خود قرار گرفته بود گفت مادر این کودک که ۸ ماهه باردار است نیز توسط همسر خود مستمر ضرب و شتم شده است. وی گفت حکم بازداشت برای ناپدری ستایش صادر شده و کودک نیز به بهزیستی تحویل داده خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مهر، حسین رئیسی نژاد در تشریح جزئیات پرونده کودک آزاری در شهرستان رفسنجان اظهار کرد: “با توجه به اینکه این پدیده از دیدگاه قانون گذار جرم است دستگاه قضائی بدون هیچ گونه مماشاتی با متهمان بزه کودک آزاری برخورد قاطع خواهد کرد”.

وی عنوان کرد: “طی گزارش اورژانس اجتماعی مبنی بر کودک آزاری در یک خانواده، بلافاصله دستورات قضائی لازم برای پیگیری موضوع صادر شد که توسط مامورین انتظامی و اورژانس کودک به بیمارستان علی بن ابیطالب شهرستان رفسنجان منتقل شد”.

دادستان شهرستان رفسنجان اعلام کرد: “در ابتدای این حادثه مادر طفل به عنوان متهم دستگیر شد اما پس از انجام تحقیقات مشخص شد که کودک آزاری توسط ناپدری طفل که اعتیاد به مواد مخدر داشته صورت گرفته است”.

وی ادامه داد: “در حال حاضر مادر طفل نیز خود هشت ماهه باردار است و مورد ضرب وجرح توسط ناپدری طفل قرار گفته است و پس از تکمیل تحقیقات آزاد شده است”.

رئیسی نژاد بیان کرد: “دستورات قضائی لازم برای دستگیری ناپدری ستایش صادر شده است”.

وی گفت: “با توجه به اینکه این پدیده از دیدگاه قانون گذار جرم است دستگاه قضائی بدون هیچ گونه مماشاتی با متهمان بزه کودک آزاری برخورد قاطع خواهد نمود”.

دادستان رفسنجان گفت: “وضعیت عمومی ستایش مطلوب است و پس از سلامتی کامل با دستور مقام قضائی برای نگهداری به بهزیستی تحویل داده خواهد شد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید