خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  مرگ چهار نفر در کهگیلویه و بویراحمد در حوادث ناشی از کار

مرگ چهار نفر در کهگیلویه و بویراحمد در حوادث ناشی از کار

خبرگزاری هرانا ـ مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد از مرگ چهارنفر بدلیل حوادث ناشی از کار در این استان خبرداد و از روند افزایشی آن ابراز نگرانی کرد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، کامروز امینی در یاسوج گفت: “متاسفانه در شش ماهه اول امسال، چهار نفر که همگی مرد بودند بدلیل حوادث ناشی از کار جان خود را از دست دادند”.

وی افزود: “تعداد کشته شدگان ناشی از حوادث کار در شش ماهه اول سال گذشته در کهگیلویه و بویراحمد ۲ نفر بودند که متاسفانه در شش ماهه اول امسال شاهد فوت چهار نفر در این ارتباط بوده‌ایم”.

وی رعایت نکردن نکات ایمنی در حین کار را یکی از مهم‌ترین دلایل فوت این افراد برشمرد و تاکید کرد که رعایت نکات ایمنی در حین کار می‌تواند از مرگ افراد بویژه کارگران جلوگیری کند.

مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد در ادامه از افزایش شکایت بیماران از پزشکان در این استان هم خبرداد.

امینی گفت: “شکایت بیماران از پزشکان در کهگیلویه و بویراحمد نسبت به مدت مشابه سال قبل ۹۰ درصد بیشتر شده است”.

وی با بیان اینکه بعد از شکایت شاکیان و پیگیری‌های قضایی، شش پزشک در کهگیلویه و بویراحمد محکوم شده‌اند، خاطرنشان کرد: “۲۱ پرونده مربوط به شکایت مردم از پزشکان بوده که شش پزشک محکوم شدند”.

مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد افزود: “۱۵ پزشک نیز در این استان حکم تبرئه گرفتند و این در حالیست که در سال قبل تنها ۱۱ شکایت از پزشکان شده است”.

امینی گفت: “از این تعداد نیز شش پزشک محکوم و پنج پزشک تبرئه شدند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید