خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  آذربایجان‌ شرقی؛ مرگ ۳۵ نفر و مصدومیت ۷۱۶ نفر در حوادث کاری

آذربایجان‌ شرقی؛ مرگ ۳۵ نفر و مصدومیت ۷۱۶ نفر در حوادث کاری

خبرگزاری هرانا ـ مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان‌ شرقی گفت که در نیمه نخست سال‌جاری ۳۵ نفر بر اثر حوادث کاری در استان جان خود را از دست داده‌اند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۱ نفر افزایش یافته است. طی این مدت تعداد ۷۱۶ نفر نیز بر اثر حوادث کار در استان مصدوم شدند که از این تعداد ۱۲ نفر زن و ۷۰۴ نفر مرد بودند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مهر، بهرام صمدی‌راد اظهار داشت: “در نیمه نخست سال‌جاری ۳۵ نفر بر اثر حوادث کاری در استان جان خود را از دست داده‌اند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۱ نفر افزایش یافته است”.

وی افزود: “طی این مدت تعداد ۷۱۶ نفر نیز بر اثر حوادث کار در استان مصدوم شدند که از این تعداد ۱۲ نفر زن و ۷۰۴ نفر مرد بودند”.

مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی گفت: “تعداد مصدومان حوادث کاری در ۶ ماهه اول سال گذشته ۷۰۶ نفر بود که این آمار در ۶ ماهه سال‌جاری یک درصد افزایش داشته است”.

صمدی‌راد اضافه کرد: “طی شهریور امسال ۱۴۴ نفر به علت مصدومیت حوادث کاری به ادارات پزشکی قانونی استان مراجعه کردند که نسبت به زمان مشابه سال گذشته افزایش حدود ۲۵ درصدی را نشان می‌دهد”.

مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی گفت: “تعداد کل فوت شدگان حوادث کاری در سال ۹۴ برابر با ۵۰ نفر بود که همگی آنان مرد بودند”.

وی افزود: “تعداد کل مصدومان حوادث کار نیز در سال ۹۴ برابر با یک هزار و ۳۱۰ نفر بود که از این تعداد ۲۸ نفر زن و یک هزار و ۲۸۲ نفر مرد بودند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید