خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  مرگ ۳ کارگر در یک روز در سه حادثه کارگری

مرگ ۳ کارگر در یک روز در سه حادثه کارگری

خبرگزاری هرانا ـ روز گذشته ۳ کارگر در سه حادثه مختلف کارگری در سایه نبود ایمنی محیط کار در لرستان، آمل و ارومیه جان خود را از دست دادند. در این حوادث ۴ کارگر دیگر نیز زخمی شده اند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، روز گذشته ریزش آوار در آمل، منجر به مرگ یک کارگر ساختمانی و مصدومیت یک کارگر دیگر شد.

براساس اخبار دریافتی، روز گذشته (سی و یکم شهریور)، به علت گودبرداری غیراصولی در منطقه آخای امیری لاریجان شهرستان آمل، دو تن از کارگران افغانستانی که در محل حادثه مشغول کار بودند بر اثر ریزش آوار در زیر تلی از خاک مدفون شدند.

در این حادثه یکی از کارگران بر اثر مدفون شدن زیر آوار و نرسیدن اکسیژن به مغز، جان خود را از دست داد.

نیروهاى اورژانس ۱۱۵و هلال احمر با حضور در محل حادثه توانستند جان یکی از کارگران را نجات و بلافاصله مصدوم را به درمانگاه گزنک منتقل کنند.

مرگ کارگر پتروشیمی لرستان بر اثر برق‌گرفتگی

 

به گزارش ایلنا، روز گذشته یک کارگر پیمانکار پتروشیمی لرستان بر اثر برق‌گرفتگی جان خود را از دست داد.

از قرار معلوم، صبح روز گذشته (سی و یکم شهریور)، یک کارگر پیمانکار واحد برق پتروشیمی لرستان بر اثر ارتباط با برق فشار قوی ۲۰ کیلو وات، دچار برق گرفتگی می‌شود.

ظاهرا پس از بروز این حادثه، ماموران امداد و نجات در محل حاضر شده و مصدوم را به یکی از بیمارستان‌های خرم آباد منتقل می‌کنند که این کارگر پیش از رسیدن به بیمارستان فوت می‌کند.

کشته و زخمی شدن ۴ کارگر در گودبرداری غیراصولی در ارومیه

 

به گزارش ایلنا، روز گذشته، گودبرداری غیراصولی در ارومیه جان یک کارگر را گرفت، سه کارگر دیگر نیز مصدوم شدند.

براساس اخبار دریافتی، روز گذشته (سی و یکم شهریور)، گودبرداری غیر اصولی در خیابان شهید بهشتی ارومیه به مرگ یک کارگر و مصدومیت سه کارگر دیگر انجامید.

از قرار معلوم، کارگران در خیابان شهید بهشتی ارومیه و در محل سابق ساختمان شورای شهر ارومیه مشغول گودبرداری بودند که دیواره های گود ریزش می کند.

بر اثر این اتفاق که کارشناسان دلیل آن را رعایت نکردن اصول مهندسی گودبرداری می‌دانند، یک کارگر زیر آوار ماند و جان باخت.

۳ کارگر دیگر نیز در این حادثه به شدت مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید