خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  دو مرگ کارگری شامل یک کارگر متروی تهران

دو مرگ کارگری شامل یک کارگر متروی تهران

خبرگزاری هرانا ـ فقدان ایمنی محیط کار جان دو کارگر دیگر را گرفت. در شهرستان ساوه کارگری براثر سقوط از جرثقیل، جان خود را از دست داد. در تهران نیز کارگر میانسال یکی از شرکت‌های وابسته به مترو بر اثر برخورد با قطار مترو در ایستگاه چیتگر فوت شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مرد ۴۵ ساله ساوجی در هنگام کار براثر سقوط از جرثقیل، جان خود را از دست داد.

سرهنگ ” پرویز اسدی” فرمانده انتظامی شهرستان ساوه در تشریح این حادثه گفت: “در پی اعلام مرکز فوریت های سامانه ۱۱۰ مبنی سقوط کارگری از جرثقیل در یکی از شرکت های صنعتی شهرستان ساوه ، بلافاصله عوامل انتظامی و امدادی در محل حاضر شدند”.

وی ادامه داد: “با بررسی به عمل آمده مشخص شد، مردی ۴۵ ساله در هنگام کار با جرثقیل از ارتفاع ۵ متری از روی سقف به پایین سقوط کرده که پس از انتقال به بیمارستان، به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده است”.

این مقام انتظامی شهرستان ساوه یادآور شد: جسد متوفی با هماهنگی مقام قضایی برای بررسی های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد.

برخورد مرگبار قطار مترو با کارگر میانسال

کارگر ۵۵ ساله یکی از شرکتهای وابسته به مترو بر اثر برخورد با قطار مترو در ایستگاه چیتگر جان خود را از دست داد.

به گزارش تسنیم، مأموران کلانتری ۱۴۱ گلستان در تماس با قاضی ایلخانی، بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند کارگر ۵۵ ساله یکی از شرکتهای وابسته به مترو حدود ۱۰۰ متر مانده به ایستگاه متروی چیتگر در برخورد با قطار مترو جان خود را از دست داده است.

با اعلام مراتب این حادثه مرگبار به بازپرس امور جنایی تهران، وی دستور انتقال جسد متوفی به پزشکی قانونی و بررسی دوربین‌های مداربسته هنگام ضبط وقوع حادثه و تحقیقات دیگر را صادر کرد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید