خبرگزاری هرانا

    خانه  > slide, کارگران  >  اعتراض کارگران شرکت عمران آریا اندیمشک درپی یکسال معوقات مزدی

اعتراض کارگران شرکت عمران آریا اندیمشک درپی یکسال معوقات مزدی

خبرگزاری هرانا – حدود ۴۰۰ کارگر شرکت کارخانه سیمان(عمران آریا) در اندیمشک پس از گذشت یکسال هنوز معوقات مزدی خود را دریافت نکرده اند. تعدادی از این کارگران ظرف روزهای گذشته با حضور و نصب پلاکارد در مقابل در ورودی این کارخانه دست به اعتراض زدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، کارگران شرکت کارخانه سیمان(عمران آریا) در ۴۵کیلومتری اندیمشک بعد از یکسال هم‌چنان حقوق ومطالبات عقب افتاده خود را دریافت نکرده اند.

تعدادی از این کارگران در روزهای گذشته با تجمع درمقابل درب حراست کارخانه سیمان خواهان پاسخگویی مسئولین مربوطه هستند. اما هیچ‌یک از اعضای مدیریت این کارخانه تا به امروز پاسخ مناسبی به این کارگران نداده اند.

به گفته منابع نزدیک به این کارگران، دراین شرکت بیش از ۴۰۰ نیرو مشغول به کار بودند که تعدادی از آنان به دلیل «کمبود بودجه» از کار اخراج و یا معلق شدند. مابقی کارگران نیز از اسفند ماه سال گذشته تاکنون بی‌کار شده و هم‌چنان معوقات مزدی خود را دریافت نکرده اند.

براساس گزارش این منابع مطلع، به دلیل کمبود فرصت‌های شغلی در این شهرستان، مسئولین این کارخانه با وعده بازگشت به کار در صورت بازگشایی دوباره، کارگران را مجبور به سکوت در مورد مطالبات خود کرده اند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید