خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اعدام  >  اعدام سه زندانی در زندان عادل آباد شیراز

اعدام سه زندانی در زندان عادل آباد شیراز

خبرگزاری هرانا ـ دو زندانی متهم به سرقت و یک زندانی به اتهام “تجاوز به عنف” که به اعدام محکوم شده بودند در زندان عادل آباد شیراز به دار آویخته شدند. اجرای حکم اعدام دو زندانی متهم به سرقت مسلحانه در حالی اجرا شد که اولیای دم مقتول رضایت داده بودند اما اجرای این احکام متوقف نشد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مهر، دو زندانی متهم به سرقت مسلحانه به نام های سجاد-ع و گودرز-الف و همچنین محکوم دیگر به نام  خسرو – ح با اتهام تجاوز به عنف و قتل صبح امروز در زندان عادل آباد شیراز اعدام شدند.

اجرای حکم اعدام دو متهم سرقت مسلحانه ( قطاع الطریق) علیرغم رضایت اولیاء دم مقتوله صرفاً از جهت «ایجاد ناامنی و وحشت عمومی در منطقه» با هماهنگی و اعطای نیابت قضایی توسط دادسرای رستم در محل زندان عادل آباد شیراز به اجرا در آمد.

همچنین محکوم دیگر به نام  خسرو – ح که صبح امروز به دار آویخته شد متهم بود پس از تجاوز به عنف قربانی خود را به قتل رسانده است.

حکم این متهم نیز پس از صدور رای اعدام و همچنین قصاص نفس در شعبه دوم و پنجم دادگاه کیفری استان به اتهام تجاوز به عنف و قتل و تأیید در شعبه ۱۳ دیوان عالی کشور صبح امروز در زندان به اجرا درآمد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید