خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  کشف جسد آخرین محبوس حادثه مترو کیانشهر؛ کشته‌ها به ۴نفر رسید

کشف جسد آخرین محبوس حادثه مترو کیانشهر؛ کشته‌ها به ۴نفر رسید

خبرگزاری هرانا ـ معاون شهردار تهران از یافتن جسد چهارمین و آخرین فرد محبوس شده در حادثه مترو کیانشهر خبرداد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، مازیار حسینی ضمن عرض تسلیت به خانواده های داغدار متوفیان حادثه مترو کیانشهر اظهار کرد: “دقایقی پیش جسد چهارمین نفری که طی این حادثه محبوس شده بود، توسط نیروهای امداد و نجات یافت شد”.

به گفته شهردار تهران حادثه تونل مترو کیانشهر درمجموع ۴فوتی داشته است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران  پیش از این نیز ضمن ابراز تاسف از فوت ۳کارگر مترو در حادثه مترو کیانشهر گفت: “کمیته بررسی دلایل وقوع این حادثه که احتمال خطای انسانی در آن دور از ذهن نیست؛ به دستور شهردار تهران تشکیل شد”.

مازیار حسینی اظهارکرد: “حدود ساعت ۱۷امروز در حالی که کارگران مشغول برداشتن سگمنت های دستگاه حفار مترو(TBM) بودند، چند سگمنت روی بیل مکانیکی می ریزد”.

وی ادامه داد: “بلافاصله گروه امداد و نجات در محل حاضر شدند و اقدام به نجات ۱۰ نفر از کارگرانی که در این بخش از کارگاه مترو مشغول به کار بودند؛ کردند”.

معاون شهردار تهران با اشاره به مصدومان این حادثه توضیح داد: “از ۱۰ نفر کارگری که در این محل مشغول به کار بودند یک نفر سالم و ۵ نفر مصدوم شده بودند که به سرعت به مراکز درمانی منتقل شدند”.

وی با بیان اینکه تاکنون ٣ جسد از زیر اوار خارج شده است گفت: “عملیات امداد و نجات تا یافتن تنها محبوس این حادثه همچنان ادامه دارد و در حال حاضر نیروهای امداد و نجات مشغول انجام عملیات برای نجات ١ کارگر باقیمانده هستند”.

مازیارحسینی با بیان اینکه با دستور شهردار تهران کمیته کارشناسی و بررسی دلایل وقوع حادثه که احتمال خطای انسانی در آن دور از ذهن نیست؛ تشکیل شده است؛ تاکید کرد: “این حادثه در داخل کارگاه مترو کیانشهر روی داده که هیچ ارتباطی به نشست یا ریزش زمین و همچنین معبر عمومی نداشته است”.

به گفته معاون شهردار تهران این حادثه احتمالا ۴کشته داشته که عملیات برای خارج کردن جسد چهارم همچنان ادامه دارد. با کشف چهارمین جسد احتمالی عملیات امداد و  نجات پایان می یابد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید