خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > بهداشت و محیط زیست  >  دادستان قم: معتادان رایگان درمان می‌شوند

دادستان قم: معتادان رایگان درمان می‌شوند

خبرگزاری هرانا ـ دادستان عمومی و انقلاب قم گفت که معتادان از مهرماه امسال تا پایان سال با تخصیص بودجه‌ای بالغ بر حدود ۵۰۰ میلیون تومان به صورت رایگان درمان می‌شوند که در صورت نیاز این مبلغ افزایش می‌یابد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از حمایت، مصطفی برزگر گنجی در جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم استان قم بیان کرد: “به خانواده معتادان تحت درمان نیز ماهانه مبلغ ۲۰۰ هزار تومان پرداخت می‌شود تا با مشکلی مواجه نشوند”.

وی با اشاره به فعالیت‌های انجمن حمایت از زندانیان در قم، درباره فعالیت‌های این انجمن را در سطح کشور، گفت: “طی ماه اخیر با استفاده از ظرفیت این انجمن افراد معتاد کم‌بضاعت را به صورت رایگان به کمپ‌ها معرفی کردیم”.

وی به مشارکت نیکوکاران در این زمینه اشاره و بیان کرد: “در سال جاری همزمان با ماه مبارک رمضان ۴۶۰ میلیون تومان بُن کالا در میان خانواده زندانیان و افرادی که در کمپ هستند، توزیع شده است”.

دادستان عمومی و انقلاب قم با تاکید بر اینکه مسئولان اجرایی استان قم همکاری مطلوبی با دستگاه قضایی دارند، گفت: “تاکنون به برکت این تعامل‌ها توانسته‌ایم به دستاوردهای مطلوبی در استان قم دست یابیم”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید