خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اندیشه و بیان  >  ارجاع پرونده خبرنگار پیک شوشتر به دادگاه کیفری استان خوزستان

ارجاع پرونده خبرنگار پیک شوشتر به دادگاه کیفری استان خوزستان

خبرگزاری هرانا – روز جاری جلسه دادگاه مصطفی فتحی زاده خبرنگار پیک شوشتر در شعبه ۱۰۱ کیفری دادگاه این شهر برگزار و قاضی پرونده با اعلام «عدم صلاحیت دادگاه» پرونده را به دادگاه کیفری یک استان خوزستان ارجاع داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، صبح امروز جلسه رسیدگی به پرونده مصطفی فتحی زاده خبرنگار سایت خبری پیک شوشتر که به خاطر انتقاد از وضعیت نامناسب کتابخانه های عمومی شوشتر با شکایت مدیر کتابخانه های عمومی این شهر به دادگاه احضار شده بود در شعبه ۱۰۱ کیفری دادگاه شوشتر برگزار شد.

قاضی رسیدگی کننده به این پرونده پس از رویت کارت خبرنگاری و تاییدیه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر اینکه نامبرده از خبرنگاران فعال شهرستان شوشتر می باشد، اعلام کرد این دادگاه صلاحیت رسیدگی به پرونده مصطفی فتحی زاده را ندارد و پرونده به دادگاه کیفری یک استان خوزستان ارجاع داده شد.

پیش از این، مصطفی فتحی زاده خبرنگار خبرگزاری ایلنا و پیک شوشتر، با شکایت مدیر کتابخانه های عمومی شوشتر به دلیل انتشار گزارشی از وضعیت نامناسب کتابخانه های عمومی این شهرستان به شعبه ۱۰۱ کیفری دادگاه احضار شده بود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید